Lombard - Przeżyj To Sam

Aktualna ocena: 3.8 / 5 (5 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:57
Data dodania: 15.04.2011 14:05:57
Rozmiar pliku: 5,67 MB
Tagi: Lombard, Przeżyj To Sam, przeżyj, to, sam, pop, 1999
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Lombard_-_Przeżyj_To_Sam.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz odtwarzasz waży pięć i sześćdziesiąt siedem setnych megabajta. Długość oscyluje na cztery minuty i pięćdziesiąt siedem sekund. Uruchomiłeś utwór w formacie mp3 tytułem "Przeżyj To Sam", którego autorem jest Lombard. We wtorek, 21 listopada 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nikt nie dodał jak na razie żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Userzy wystawili ocene na tę piosenkę już pięć razy, a średnia ocen jest aktualnie równa trzy i osiemdziesiąt setnych, w skali od jednej do sześciu gwiazdek. Jak na razie żadna osoba nie zapisała nigdy pliku Lombard - Przeżyj To Sam. Żadna osoba do dziś nie miał ochoty dodać komentarza do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy wszyscy mogą dogłębnie poznać twórczość nawet najbardziej offowego wykonawcy, definicja undergroundowej muzyki nieco traci na wartości - także przy pomocy portali analogicznych do naszego. W tym miejscu wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, do których zalicza się Lombard - Przeżyj To Sam. Czy warto tego posłuchać?

Lombard jest jednym z grona artystów, którzy błyskawicznie zdobywają serca kolejnych słuchaczy. Tak jak większość początkujących wykonawców, tak i on na początku swojej kariery udostępniał mp3 do ściągnięcia. W ten sposób można zyskać sobie nowych fanów, którzy następnie mogą zdecydować się na zakup pełnych albumów, oczywiście jeżeli spodoba im się twórczość, co niekoniecznie jest takie pewne. Jednakże w tym przypadku takie obawy są bezpodstawne - przykładem może być Przeżyj To Sam, znakomita piosenka, coraz częściej znajdująca miejsce na głośnych eventach.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na pobranie tych kawałków, które chcesz mieć na swoim odtwarzaczu. Nie natrafisz tu na żadne haczyki czy ukryte opłaty - wszystko jest jasne i całkowicie darmowe. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszym portalu jest wolna od jakichkolwiek zagrożeń, jakie możesz spotkać na analogicznych portalach. Jeżeli pragniesz jedynie niczym nieskażonej muzyki, korzystaj jedynie z naszej strony.

Dysponujemy czymś znacznie potężniejszym, niż tylko wyszukiwarką. Nasze innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Już nie musisz czekać wieczność, aż napełni się pasek z loadingiem utworu - u nas wykonasz mp3 download bez żadnych trudności, a także szybko i za darmo.

Przeżyj To Sam, której autorem jest Lombard, to świetna muzyka na każdy dzień i dla każdego człowieka, bez względu na wiek czy preferencje muzyczne. Już teraz ściągnij mp3 z naszego serwisu i przekonaj się, z jakiego powodu Lombard - Przeżyj To Sam jest obecnie trendy. Lombard nie bez powodu jest określany maszynką do nagrywania przebojów, w tym przypadku jest tak samo, o czym jesteś w stanie szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj