18. Słoń - Bonus

Aktualna ocena: 5 / 5 (8 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:00
Data dodania: 15.04.2011 21:57:23
Rozmiar pliku: 3,71 MB
Tagi: 18. Słoń, Bonus, słoń, mikser, mixer, wsrh, chore, melodie, demonologia, rap, hiphop, horrorcore
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

18._Słoń_-_Bonus.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz słuchasz posiada rozmiar trzy i siedemdziesiąt jeden setnych megabajta. A jego długość to cztery minuty i zero sekund. To jeden z piosenek nagranych przez 18. Słoń, której nazwa brzmi Bonus. Utwór w formacie mp3, który aktualnie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 20 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dołączonego klipu do tego utworu. Zalecamy więc, byś takowy dodał. Użytkownicy oddali głos na ten utwór już osiem razy, a średnia głosów jest równa pięć i zero setnych, w skali od jeden do sześć. Piosenka 18. Słoń - Bonus nie została do tej pory nigdy pobrana. Plik mp3 Bonus został skomentowany już cztery razy.
Przepisz kod z obrazka
 • ~adamek 06.10.2013
  miodzio
 • ~Słoń rządzi 08.03.2013
  *cenzura* nuta
 • ~Tede kutas 30.09.2012
  Dobre
 • ~WSRH 12.10.2011
  WSRH !!!!!!!!!!!!!!! 100%

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często spoglądałeś z zazdrością na tych ludzi, którzy podpinali słuchawki do empetrójek, zakładali je na uszy i przemierzali ulice, słuchając ulubionych piosenek? Wiesz, oni już jakiś czas temu znaleźli nasz portal - zapewniamy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością słuchania, jeśli zostaniesz tu trochę dłużej.

Stanie się to możliwe dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży znana piosenka - Bonus, której autorem jest 18. Słoń, ceniony za tworzenie kawałków, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety większości klubów w kraju. Ale ad rem. Jeśli zechcesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a zaraz po tym będziesz mógł ściągnąć pożądany kawałek.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! W ogóle nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne strony. Widzisz, wszyscy powiązani z tym projektem pracują nad tym, żebyś mógł pomijać inne strony i pobierać mp3 bezpośrednio stąd. Codziennie poszerzamy bazę dostępnych kawałków. Poprzez to wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na dysk upragniony kawałek, jak choćby 18. Słoń - Bonus, a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Przy użyciu tej strony przyswoisz sobie kilka niezwykle nieskomplikowanych do zrealizowania rozwiązań, dzięki którym bardzo szybko na Twoim komputerze zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeciwności.

Chciałbyś przerzucić na telefon Bonus? Ściągnij mp3 już teraz. To bezpłatnie bezpieczny i bezpłatny sposób na rozszerzenie swojej biblioteki utworów oraz odkrycie nowych gwiazd. Bardzo możliwe, że odkryjesz czyjąś muzykę, nim trafi ona do szerokiego grona słuchaczy.

Obecnie dosłownie każdy może tworzyć muzykę. Przy pomocy prawdziwych albo komputerowych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia ludzie nie będą pobierać z naszego portalu Twoich piosenek. A na razie Ty ściągaj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj