D-bomb+-+Sexu+Smak

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:48
Data dodania: 17.04.2011 23:28:30
Rozmiar pliku: 3,48 MB
Tagi: bomb+, +Sexu+Smak
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

D-bomb+-+Sexu+Smak.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie odtwarzasz to mniejwięcej trzy i czterdzieści osiem setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to trzy minuty i czterdzieści osiem sekund. To jeden z wielu piosenek nagranych przez bomb+, której nazwa brzmi +Sexu+Smak. W środę, 18 pazdziernika 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dołączonego klipu do tej piosenki. Zachęcamy więc, abyś go zaproponował. Jeszcze żadna osoba nie ściągnęła nigdy utworu muzycznego D-bomb+-+Sexu+Smak. Żaden użytkownik do tej pory nie raczył skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na ludzi, którzy podpinali słuchawki do empetrójek, zakładali je na uszy i przemierzali ulice, słuchając ulubionych piosenek? Wiesz, oni już dawno znaleźli nasz portal - jeżeli pozostaniesz tutaj na dłużej, zobaczysz że Ty także będziesz mógł mieć ze sobą swoją muzykę.

W jaki sposób? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży popularna piosenka - +Sexu+Smak, którą wykonuje bomb+, ceniony za tworzenie utworów, które błyskawicznie docierają na szczyty list przebojów w stacjach radiowych. Ale ad rem. Wszystko co powinieneś zrobić, to znaleźć w serwisie Wrzuta piosenkę, a następnie wkleić ją w naszą znakomitą wyszukiwarkę.

Mało? Będziesz miał więcej! W ogóle nie musisz zaglądać na inne portale. Widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt pracują nad tym, żebyś miał możliwość omijać inne portale i pobierać mp3 bezpośrednio od nas. Posiadany przez nas zbiór dostępnych piosenek poszerza się codziennie. Dzięki temu wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk utwór, który chcesz mieć, dla przykładu D-bomb+-+Sexu+Smak, a następnie wrzucić go na przenośny odtwarzać.

Dzięki tej stronie zgłebisz kilka bardzo sprytnych do zrobienia sztuczek, za pomocą których szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim dysku znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych komplikacji.

Chcesz wrzucić na telefon +Sexu+Smak? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych muzyków, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i darmowe. Całkiem prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś muzykę, nim trafi ona do szerokiego grona słuchaczy.

Dziś dosłownie wszyscy mogą tworzyć piosenki. Przy pomocy komputera albo prawdziwych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Nikt nie powiedział, że kiedyś słuchacze nie będą pobierać z naszej strony Twoich kawałków. Do tej pory Ty ściągaj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj