Strachy na Lachy - Żyję w kraju

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:43
Data dodania: 18.04.2011 14:34:48
Rozmiar pliku: 10,8 MB
Tagi: Strachy na Lachy, Żyję w kraju, strachy, na, lachy, żyję, kraju, 2010
Źródło:

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Po kliknięciu w przycisk zostanie aktywowany applet Java. Wyświetli się komunikat z zapytaniem, czy zezwolić na uruchomienie appletu. Klinij wtedy przycisk "Run". Jeśli zaznaczysz opcję "Always trust content from this publisher." to komunikat ten nie będzie następnym razem wyświetlany. Jeśli chcesz użyć tej metody, musisz mieć zainstalowaną Javę. Możesz ją za darmo pobrać tutaj. Jeśli twój komputer nie jest zbyt mocny, otwieranie może potrwać dłuższą chwilę.
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Strachy_na_Lachy_-_Żyję_w_kraju.mp3

rozpocznie się za

7 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie odtwarzasz to mniejwięcej dziesięć i osiem setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to cztery minuty i czterdzieści trzy sekundy. Piosenka ta nosi tytuł "Żyję w kraju", której wykonawcą jest Strachy na Lachy. W piatek, 25 kwietnia 2014 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Niestety do tego utworu muzycznego żaden użytkownik nie dopasował dotychczas żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Piosenka Strachy na Lachy - Żyję w kraju nie została jak na razie ani razu pobrana. Nie znalazł się jak na razie ani jeden użytkownik, który miałby ochotę dodać komentarz do tego pliku mp3, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mogli wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, oni już jakiś czas temu trafili na naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz mógł radować się wolnością słuchania, jeżeli spędzisz tutaj trochę czasu.

W jaki sposób? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy popularną piosenkę - Żyję w kraju, którą wykonuje Strachy na Lachy, ceniony za tworzenie kawałków, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety wszystkich klubów w kraju. Ale do rzeczy. Wszystko co musisz zrobić, to znaleźć w serwisie Wrzuta piosenkę, a następnie wrzucić ją w naszą najlepszą wyszukiwarkę.

Mało? Dostaniesz więcej! Wcale nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne portale. Widzisz, wszyscy tutaj pracujemy nad tym, żebyś miał możliwość omijania innych stron i pobierania mp3 bezpośrednio od nas. Posiadany przez nas zbiór dostępnych utworów poszerza się codziennie. Dzięki temu zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na dysk przebój, który chcesz mieć, na przykład Strachy na Lachy - Żyję w kraju, a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Za sprawą tej strony poznasz kilka niezwykle sprytnych do zrobienia chwytów, poprzez które bardzo szybko na Twoim dysku znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeciwności.

Chciałbyś przerzucić na telefon Żyję w kraju? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. To absolutnie bezpieczny i bezpłatny sposób na poszerzenie własnej biblioteki utworów i odkrycie nowych wykonawców. Bardzo możliwe, że odkryjesz czyjąś twórczość, zanim trafi ona do szerokiego grona słuchaczy.

Dziś już wszyscy mogą nagrywać muzykę. Za pomocą prawdziwych lub wirtualnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Nikt nie powiedział, że kiedyś słuchacze nie będą pobierać z naszej strony Twoich kawałków. Do tej pory Ty ściągaj piosenki innych.

Teledysk Masters-dlaczego nie odbierasz
Masters-dlaczego nie odbierasz
Teledysk GrubSon - Na szczycie (official video)
GrubSon - Na szczycie (official video)
Teledysk Cliver - Moje ciało oszalało (Official Clip) NOWOŚĆ 2012
Cliver - Moje ciało oszalało (Official Clip) NOWOŚĆ 2012

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj