Liroy - Scyzoryk

Aktualna ocena: 4.4 / 5 (27 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 07:50
Data dodania: 18.04.2011 15:45:33
Rozmiar pliku: 10,7 MB
Tagi: Liroy, Scyzoryk, hip-hop, 1995
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Liroy_-_Scyzoryk.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu muzycznego, który aktualnie słuchasz to około dziesięć i siedem setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na siedem minut i pięćdziesiąt sekund. Jest to jeden z wielu piosenek autorstwa Liroy, której nazwa brzmi Scyzoryk. W poniedziałek, 20 listopada 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety do tego utworu muzycznego nikt nie dopasował jak na razie żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Użytkownicy oddali głos na tę piosenkę już dwadzieścia siedem razy, a średnia ocen jest równa cztery i trzydzieści siedem setnych, w skali od jednej do sześciu gwiazdek. Do tej pory nikt nie zapisał nigdy utworu muzycznego Liroy - Scyzoryk. Plik mp3 Scyzoryk został skomentowany już jeden raz.
Przepisz kod z obrazka
  • ~kacper 12.06.2014
    brawo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podłączonymi do urządzeń przenośnych, szli ulicą i słuchali najlepszych piosenek? Wiesz, ci ludzie już dawno znaleźli nasz portal - gwarantujemy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością słuchania, jeśli zabawisz tu na dłużej.

Będzie to możliwe dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży popularna piosenka - Scyzoryk, którą wykonuje Liroy, ceniony za tworzenie utworów, które bez problemów wskakują na szczyty list przebojów w radiach. Ale ad rem. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta znajdziesz tę piosenkę, a następnie wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszym portalu - błyskawicznie będziesz miał darmowe mp3.

Mało? Będziesz miał więcej! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś wcale nie miał potrzeby zaglądać na inne portale i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Bez przerwy rozszerzamy bazę dostępnych przebojów. Poprzez to wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer upragniony kawałek, na przykład Liroy - Scyzoryk, a następnie wrzucić go na telefon.

Za pomocą tej strony poznasz kilka niezwykle sprytnych do realizacji sztuczek, przez które błyskawicznie na Twoim dysku znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Pragniesz przerzucić na telefon Scyzoryk? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych muzyków, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to zupełnie bezpieczne i darmowe. Kto wie - może zanim jakiś kawałek wpadnie w szpony komercji, Ty już dawno będziesz go znał?

Dziś już każdy może nagrywać muzykę. Za pomocą prawdziwych lub komputerowych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Nie jest powiedziane, że kiedyś ludzie nie będą pobierać z naszego portalu Twoich piosenek. Do tej pory Ty pobieraj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj