CykMyk.pl & Oprawamuzyczna.net - Jingle- Ulubione Radio

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 00:14
Data dodania: 30.04.2011 17:23:57
Rozmiar pliku: 429 KB
Tagi: CykMyk.pl & Oprawamuzyczna.net, Jingle, Ulubione Radio, muzyka, piosenki
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

CykMyk.pl_&_Oprawamuzyczna.net_-_Jingle-_Ulubione_Radio.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar kawałka, który aktualnie masz uruchomioną to około czterysta dwadzieścia dziewięć i zero setnych kilobajta. Czas trwania to zero minut i czternaście sekund. Jest to jeden z wielu utworów stworzonych przez CykMyk.pl & Oprawamuzyczna.net, którego tytuł to Jingle. Plik mp3, który obecnie słuchasz został dodany do naszej bazy danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Niestety do tej piosenki nie ma dotychczas żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty go dodał. Do dzisiaj żaden użytkownik nie zapisał nigdy pliku audio CykMyk.pl & Oprawamuzyczna.net - Jingle- Ulubione Radio. Żadna osoba do tej pory nie raczył dodać komentarza do tego pliku muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy słuchacze mogą zapoznać się z twórczością dowolnego wykonawcy, pojęcie muzyki z podziemi lekko blaknie - również za sprawą serwisów analogicznych do naszego. W tym miejscu wszyscy mają możliwość ściągnąć darmowe mp3, do których zalicza się CykMyk.pl & Oprawamuzyczna.net - Jingle- Ulubione Radio. Czy warto tego posłuchać?

CykMyk.pl & Oprawamuzyczna.net bez zahamowań zdobywa kolejne miejsca na listach przebojów, dzięki swoim świetnym piosenkom. Na starcie swojej przygody z muzyką, robił podobnie jak inni wykonawcy - wrzucał do sieci darmowe mp3 do ściągnięcia. To świetny sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez potrzeby płacenia w ciemno za muzykę, która może nie będzie się nam podobać. Ale w tym przypadku nie ma takich obaw - przykładem może być Jingle, świetna empetrójka, która jest w stanie zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci wyszukanie tych kawałków, które chciałbyś mieć na swoim telefonie. Nie musisz martwić się o jakieś opłaty - wszystkie dostępne tu piosenki są absolutnie bezpłatne, bez ukrytych haczyków. Istotne jest również to, że muzyka mp, jaką Ci udostępniamy, nie zawiera w sobie niebezpiecznych wirusów i trojanów, którymi łatwo zarazisz komputer, odwiedzając inne strony. Jeżeli pragniesz tylko czystej muzyki, korzystaj jedynie z naszej strony.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Jest to niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Już nie trzeba czekać wieczność, aż wypełni się pasek z loadingiem utworu - na naszej stronie wykonasz mp3 download bez dodatkowych trudności, a co więcej bez opłat i błyskawicznie.

Jingle, autorstwa CykMyk.pl & Oprawamuzyczna.net, to fantastyczna piosenka na każdy dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy upodobania muzyczne. Nie zwlekaj, aż CykMyk.pl & Oprawamuzyczna.net - Jingle- Ulubione Radio stanie się niemodna i ściągnij darmowe mp3 z naszej strony. Z całą pewnością nie będziesz tym zawiedziony - ten kompozytor nagrywa przebój za przebojem, podobnie jest, jeśli chodzi o ten kawałek.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj