Weekend - Wisienka 2011 [by lukashek]

Aktualna ocena: 5 / 5 (2 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:00
Data dodania: 04.05.2011 19:24:22
Rozmiar pliku: 9,14 MB
Tagi: Weekend, Wisienka 2011 [by lukashek], hit, disco, polo, wisienka, 2011, lukashek, mp3
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Weekend_-_Wisienka_2011_[by_lukashek].mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku mp3, który teraz odtwarzasz to około dziewięć i czternaście setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na pięć minut i zero sekund. Odtwarzasz kawałek tytułem "Wisienka 2011 [by lukashek]", którego autorem jest Weekend. We wtorek, 21 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dołączonego klipu do tego pliku mp3. Będziemy zatem niezwykle wdzięczni, gdybyś takowy zaproponował. Userzy oddali głos na tę piosenkę już dwa razy, a średnia ocen jest teraz równa pięć i zero setnych, w skali od jeden do sześć. Jak na razie żaden użytkownik nie pobrał nigdy pliku Weekend - Wisienka 2011 [by lukashek]. Żaden użytkownik jak na razie nie miał ochoty skomentować tego pliku muzycznego, jednak Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Teraz każdy jest w stanie poznać dokonania nowo pojawiających się artystów, także dzięki portalom takim jak nasz, gdzie wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, na przykład Weekend - Wisienka 2011 [by lukashek]. Czemu właśnie ta piosenka?

Weekend jest jednym z grona muzyków, którzy błyskawicznie zdobywają serca kolejnych słuchaczy. Tak jak większość mało znanych kompozytorów, tak i on na początku swojej kariery dawał ludziom mp3 do ściągnięcia. To świetny sposób na zapoznanie się z twórczością, bez konieczności płacenia w ciemno za coś, co może się nam nie spodobać. Jednak tutaj akurat nie ma takich obaw - przykładem niech będzie Wisienka 2011 [by lukashek], świetna empetrójka, coraz częściej znajdująca miejsce na głośnych eventach.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na pobranie tych piosenek, które chcesz mieć na swoim komputerze. Nie natkniesz się tutaj na żadne haczyki czy ukryte koszty - wszystko jest jasne i absolutnie za darmo. Ważne jest także to, iż muzyka mp, którą Ci udostępniamy, nie zawiera w sobie niebezpiecznych wirusów i trojanów, którymi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne witryny. Jeśli chcesz tylko czystej muzyki, korzystaj właśnie z naszej witryny.

Mamy do dyspozycji coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z Wrzuty. Już nie trzeba czekać długie minuty, dopóki nie wypełni się pasek z loadingiem piosenki - u nas wykonasz mp3 download bez dodatkowych problemów, a co więcej szybko i za darmo.

Wisienka 2011 [by lukashek], której autorem jest Weekend, to znakomita muzyka na każdy dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy preferencje muzyczne. Nie zwlekaj, aż Weekend - Wisienka 2011 [by lukashek] stanie się passe i ściągnij darmowe mp3 z naszego serwisu. Weekend nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do nagrywania przebojów, w tym przypadku jest tak samo, o czym jesteś w stanie łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj