Dancing queen - Glee (ABBA cover)

Aktualna ocena: 5 / 5 (1 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:48
Data dodania: 16.05.2011 18:20:32
Rozmiar pliku: 5,21 MB
Tagi: Dancing queen, Glee (ABBA cover), dancing, queen, glee, hd, full, studio, download
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Dancing_queen_-_Glee_(ABBA_cover).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie odtwarzasz zajmuje pięć i dwadzieścia jeden setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i czterdzieści osiem sekund. Słuchasz utwór tytułem "Glee (ABBA cover)", którego wykonawcą jest Dancing queen. Plik mp3, który aktualnie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dołączonego klipu do tego utworu. Byliśbyśmy zatem niezwykle uszczęśliwieni, gdybyś takowy dodał. Userzy oddali głos na tę piosenkę już jeden raz, a średnia głosów wynosi pięć i zero setnych, w skali od jednej do sześciu gwiazdek. Utwór Dancing queen - Glee (ABBA cover) nie został dotychczas ani razu pobrany. Nie znalazł się dotychczas ani jeden użytkownik, który zechciałaby dodać komentarz do tego pliku audio.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podpiętymi do urządzeń przenośnych, przemierzali ulice i słuchali ulubionych piosenek? Wiesz, ci ludzie już dawno odkryli naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością słuchania, jeśli zostaniesz tu na dłużej.

Jak to możliwe? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Glee (ABBA cover). Słyszałeś tę piosenkę, czyż nie? Wykonuje ją Dancing queen, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia coraz to nowych hitów, a wiele jego kawałków gości na licznych imprezach. Jednak do rzeczy. Jeżeli zechcesz pobrać darmowe mp3, wklej link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a po chwili będziesz miał możliwość ściągnąć upragniony utwór.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! Wcale nie musisz wchodzić na inne strony. Widzisz, wszyscy tutaj skupiamy się nad tym, abyś mógł omijania innych stron i pobierania mp3 prosto stąd. Nasz zbiór dostępnych empetrójek poszerza się każdego dnia. Poprzez to zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na komputer utwór, który chcesz mieć, jak choćby Dancing queen - Glee (ABBA cover), a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Przy użyciu tej strony poznasz kilka niezwykle nieskomplikowanych do realizacji tricków, za pomocą których już w kilka sekund na Twoim dysku znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeciwności.

Chcesz ściągnąć na telefon Glee (ABBA cover)? Pobierz mp3 i nie trać czasu. To absolutnie bezpieczny i bezpłatny sposób na poszerzenie własnego zbioru utworów i odkrycie nowych wykonawców. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się znana, Ty zdążysz się jej porządnie osłuchać?

Dziś dosłownie każdy może tworzyć piosenki. Za pomocą komputera lub rzeczywistych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Nie jest powiedziane, że kiedyś fani muzyki nie będą pobierać z naszego portalu Twoich piosenek. Do tej pory Ty pobieraj utwory reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj