Verba - Całym Sercem

Aktualna ocena: 4.9 / 5 (17 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:12
Data dodania: 17.05.2011 20:08:33
Rozmiar pliku: 7,34 MB
Tagi: Verba, Całym Sercem, 21marca, 2011
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Verba_-_Całym_Sercem.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie słuchasz ma rozmiar siedem i trzydzieści cztery setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i dwanaście sekund. To plik mp3 tytułem "Całym Sercem", którego wykonawcą jest Verba. W czwartek, 23 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dodanego teledysku do tego pliku. Zachęcamy więc, byś takowy zaproponował. Odwiedzający ocenili tę piosenkę już siedemnaście razy, a średnia głosów jest równa cztery i dziewięćdziesiąt cztery setnych, w skali sześcio gwiazdkowej. Żaden odwiedzający nie ściągnął utworu muzycznego Verba - Całym Sercem do dzisiaj. Plik mp3 Całym Sercem został skomentowany już trzy razy.
Przepisz kod z obrazka
  • ~zjeb 15.08.2012
    *cenzura* *cenzura*
  • ~Jaa 13.04.2012
    słucham i płacze:[
  • ~Emilia 26.12.2011
    *cenzura* normalnie oni są *cenzura* zyciowe kocham ich wszystkie piosenki uwielbiam aż się chce płakać nie raz jak słuchem ich piosenki

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Teraz każdy może poznać dokonania nowo pojawiających się artystów, także dzięki serwisom analogicznym do naszego, gdzie wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, dla przykładu Verba - Całym Sercem. Czy warto się z tym zapoznać?

Verba bez skrupułów zdobywa kolejne miejsca w radiowych listach przebojów, dzięki swoim świetnym kawałkom. Tak jak większość początkujących artystów, tak i on na początku swojej przygody z muzyką udostępniał mp3 do pobrania. Tym rozwiązaniem można pozyskać sobie rzesze słuchaczy, którzy następnie chętnie zakupią całe albumy, o ile będzie podobała im się muzyka, co nie zawsze jest oczywiste. Jednakże w tym przypadku takie obawy są bezzasadne - za przykład niech służy Całym Sercem, genialna piosenka, która jest w stanie zarazić chwytliwą melodią niejednego słuchacza.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na odnalezienie tych piosenek, które chciałbyś mieć na swoim telefonie. Nie powinieneś martwić się o żadne koszty - wszystkie udostępnione tutaj kawałki są całkowicie za darmo, bez żadnych haczyków. Ważne jest także to, iż muzyka mp, jaką u nas znajdziesz, nie zawiera w sobie różnych wirusów i trojanów, jakimi możesz zarazić komputer, odwiedzając inne strony. Puść w niepamięć pełne zagrożeń strony - tu jest tylko czysta muzyka.

Posiadamy coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Wykonanie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak dziecinnie proste, a dodatkowo szybkie i bezpłatne. Zapomnij o ciągłym czekaniu, aż załaduje się piosenka; z naszą pomocą to już przeszłość.

Całym Sercem, której autorem jest Verba, to doskonała melodia na dowolny dzień i dla wszystkich ludzi, bez względu na wiek czy preferencje muzyczne. Nie zwlekaj, aż Verba - Całym Sercem stanie się passe i ściągnij darmowe mp3 z naszej witryny. Verba nie bez powodu jest określany maszynką do robienia hitów, w tym przypadku jest identycznie, o czym jesteś w stanie szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj