Tomek - Idę na plaże

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:17
Data dodania: 20.05.2011 19:37:41
Rozmiar pliku: 3,00 MB
Tagi: Tomek, Idę na plaże, pomarańcz, idę, na, plaże
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Tomek_-_Idę_na_plaże.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie słuchasz ma rozmiar trzy i zero setnych megabajta. A jego czas trwania to trzy minuty i siedemnaście sekund. To jeden z wielu utworów stworzonych przez Tomek, którego tytuł to Idę na plaże. Plik audio w formacie mp3, który teraz słyszysz został dodany do naszej bazy danych w niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku. Do tego kawałka nie zaproponowano jeszcze żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty go dodał. Jak na razie żaden użytkownik nie zapisał nigdy pliku mp3 Tomek - Idę na plaże. Żadna osoba do tej pory nie miał ochoty dodać komentarza do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Nie bój się zwiedzić świata muzyki. Ogrom kawałków jest na wyciągnięcie ręki, wszystko co powinieneś zrobić to skorzystać z naszej niezastąpionej wyszukiwarki mp3. Poszukujesz Idę na plaże? Pobierz mp3 w mgnieniu oka, to prostsze niż Ci się wydaje.

Tomek jest modnym i poważanym twórcą sceny muzycznej. Nagrywane przez niego piosenki błyskawicznie wdrapują się na szczyty list przebojów. Nie inaczej jest z Idę na plaże. Download pliku mp3 możesz przeprowadzić na naszej stronie. To jedynie kilka ruchów myszką, dzielących Cię od słuchania tej piosenki, bez potrzeby odwiedzania Wrzuty lub innych witryn.

Dzięki naszym bezpłatne mp3 możesz cieszyć się z muzyki wszędzie tam, gdzie będziesz chciał. Lubisz posłuchać piosenek w telefonie lub odtwarzaczu? Zatem nie zwlekaj - ściągnij Tomek - Idę na plaże i słuchaj jej gdziekolwiek chcesz, bez ograniczeń.

Co najważniejsze, nie chcemy żadnych pieniędzy za to, że udostępniamy mp3 do ściągnięcia. Wszystko jest całkowicie za free, wystarczy że wybierzesz piosenkę i ściągniesz ją, nie płacąc za to ani grosza. Ściąganie empetrójek z serwisu Wrzuta jest dobrym wyjściem dla ludzi, którzy pragną przedtem zaznajomić się z konkretnym albumem lub utworem, a dopiero po tym to nabyć.

Zanim ściągniesz darmowe mp3, masz możliwość posłuchania go, aby nie brać niczego na ślepo i nie robić nieporządku na dysku twardym. Gdy taki utwór Ci się nie spodoba, w każdej chwili możesz przejść do innego. Jednak Idę na plaże, który stworzył Tomek, jest od niedawna bardzo popularny - Ty też bądź na czasie i bez żadnych problemów skorzystaj z naszego wspaniałego narzędzia, jakim jest bez wątpienia Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj