Bartosz Karski - Piosenka dla Ciebie(Jesteś inna)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:41
Data dodania: 28.05.2011 21:08:48
Rozmiar pliku: 2,46 MB
Tagi: Bartosz Karski, Piosenka dla Ciebie(Jesteś inna), bartosz, karski, piosenka, dla, ciebiejesteś, inna, blues, 2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Bartosz_Karski_-_Piosenka_dla_Ciebie(Jesteś_inna).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz masz uruchomioną to około dwa i czterdzieści sześć setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania oscyluje na dwa minuty i czterdzieści jeden sekund. Jest to jeden z wielu utworów stworzonych przez Bartosz Karski, którego nazwa to Piosenka dla Ciebie(Jesteś inna). Plik audio w formacie mp3, który teraz słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 17 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tego kawałka. Byliśbyśmy zatem bardzo wdzięczni, jak byś takowy zaproponował. Piosenka Bartosz Karski - Piosenka dla Ciebie(Jesteś inna) nie została do dziś nigdy pobrana. Żaden odwiedzający do dziś nie zechciał skomentować tego pliku mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W tym roku kolejne wydawnictwa muzyczne powodują niezły zamęt na rynku. Praktycznie każdego miesiąca objawiają się nowe gwiazdy muzyki popularnej, nowe utwory i nowe albumy, które w jednej chwili zdobywają serca słuchaczy. Takim artystą jest właśnie Bartosz Karski, a tegoroczny hit Piosenka dla Ciebie(Jesteś inna) jest już głośno komentowany w świecie muzyki, przede wszystkim za niezwykłe brzmienie i niesamowitą jakość dźwięku.

Pewnie sam wolisz się dowiedzieć, czym jest Bartosz Karski - Piosenka dla Ciebie(Jesteś inna)? Ściągnij mp3 z naszej strony, a uświadomisz sobie, dlaczego ten utwór zyskuje same przychylne recenzje pomiędzy krytykami i słuchaczami. Całkiem prawdopodobne, że na codzień słuchasz zupełnie innych piosenek - ale to nie jest żadne usprawiedliwienie, aby ominąć taki rarytas. Ściągnij to mp3 za darmo z naszej strony. Inaczej możesz być trochę wyalienowany, gdy będziesz świadkiem rozmów znajomych o Piosenka dla Ciebie(Jesteś inna), a Ty nie będziesz się orientował o co chodzi, bo nie znasz tego przeboju.

Szukasz na różnych stronach kawałka Bartosz Karski? Poważną przeszkodą jest ściąganie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który ułatwi Ci szybciej niż myślisz na ściągnięcie każdej empetrójki z Wrzuty. Od teraz na zawsze minęły Twoje problemy z wchodzeniem na nie do końca przyjazne, na których poszukiwałeś darmowych piosenek - znajdziesz je tutaj, na niezawodnym portalu.

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która jest podpięta do naszego ogromnie pojemnego zbioru utworów. Poprzez takie rozwiązanie, w jednej chwili po wpisaniu tekstu, np. Bartosz Karski - Piosenka dla Ciebie(Jesteś inna), dostaniesz wyniki, z których zostaniesz przekierowany od razu do strony z pobraniem na swój komputer darmowego mp3.

Mp3 do ściągnięcia oczekują tylko na Ciebie. Jeśli jesteś już znudzony słuchaniem cały czas tej samej muzyki, jak również tym, co podają nam stacje radiowe, powinieneś jak najszybciej pobrać trochę bezpłatnej muzyki mp3 z naszej strony. Nie ma w tym nic trudnego, kilka ruchów myszką i voila! - bez żadnego trudu otrzymasz możliwość radowania się przez długi czas nowymi, cudownymi utworami.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj