Poparzeni Kawą Trzy - Kawałek do tańca

Aktualna ocena: 3.8 / 5 (36 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:40
Data dodania: 06.06.2011 20:19:48
Rozmiar pliku: 8,38 MB
Tagi: Poparzeni Kawą Trzy, Kawałek do tańca, poparzeni, trzy, do, mp3
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Poparzeni_Kawą_Trzy_-_Kawałek_do_tańca.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga kawałka, który teraz słuchasz to około osiem i trzydzieści osiem setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i czterdzieści sekund. Słuchasz plik mp3 o tytule "Kawałek do tańca", którego wykonawcą jest Poparzeni Kawą Trzy. We wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku utwór został wprowadzony do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tego kawałka. Zachęcamy więc, abyś go zaproponował. Użytkownicy wystawili ocene na ten plik już trzydzieści sześć razy, a średnia głosów jest równa trzy i siedemdziesiąt osiem setnych, w skali od jednej do sześciu gwiazdek. Żadna osoba nie pobrała pliku Poparzeni Kawą Trzy - Kawałek do tańca do dnia dzisiejszego. Utwór Kawałek do tańca został skomentowany już jeden raz.
Przepisz kod z obrazka
  • ~bolek z marianowa 12.03.2012
    *cenzura*

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, w muzycznym świecie pojawiają się kolejni wykonawcy, którzy bez problemów zjednują sobie tłumy nowych słuchaczy, którzy są gotowi wydać mnóstwo kasy na koncerty i płyty, aby tylko pokazać wsparcie dla ukochanego artysty. Jednym z takich muzyków jest Poparzeni Kawą Trzy, a tegoroczny hit Kawałek do tańca jest obecnie szeroko komentowany w świecie muzyki, a sławę zawdzięcza znakomitej jakości utworu i niezwykłemu brzmieniu.

Prawdopodobnie pragnąłbyś sam przekonać się, czym jest Poparzeni Kawą Trzy - Kawałek do tańca? Ściągnij mp3 z naszej witryny, a odkryjesz, dlaczego ta piosenka zyskuje same przychylne opinie między krytykami i słuchaczami. Nawet jeżeli to nie jest muzyka, jakiej słuchasz każdego dnia, i tak możesz pobrać darmowe mp3 z naszej strony, żeby nie pozostać zacofanym w dziedzinie muzycznych trendów. Inaczej możesz być trochę wyalienowany, gdy będziesz świadkiem rozmów znajomych o Kawałek do tańca, a Ty nie będziesz się orientował o czym mówią, bo nie znasz tej piosenki.

Szukasz na różnych portalach piosenki Poparzeni Kawą Trzy? Wszystko przez to ściąganie z Wrzuty. Jednakże my mamy na to świetny sposób. Nasz Wrzuta downloader ułatwi Ci błyskawicznie na pobranie każdej piosenki z Wrzuty. Od dziś skończyły się Twoje kłopoty z wchodzeniem na nie do końca przyjazne, gdzie poszukiwałeś darmowych piosenek - odszukasz je u nas, na niezawodnej stronie.

Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszego niesamowicie pojemnego zbioru piosenek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w kilka sekund po wpisaniu hasła, dla przykładu Poparzeni Kawą Trzy - Kawałek do tańca, dostaniesz wyniki, z których przejdziesz od razu do podstrony z możliwością pobrania na swój komputer bezpłatnego mp3.

Tylko u nas pobierzesz darmowe piosenki. Jeśli jesteś już zmęczony swoją starą muzyką, a także tym, co serwują nam komercyjne radia, zdecydowanie musisz błyskawicznie pobrać dużo bezpłatnej muzyki mp3 z naszej witryny. Nie ma w tym nic skomplikowanego, kilka kliknięć i voila! - bez żadnego wysiłku dostaniesz możliwość słuchania przez wiele dni nowych, wspaniałych utworów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj