Modern Talking - Brother Louie '98

Aktualna ocena: 4.8 / 5 (24 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:36
Data dodania: 12.06.2011 18:41:47
Rozmiar pliku: 4,95 MB
Tagi: Modern Talking, Brother Louie '98, the, final, album, modern, talking, 2003
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Modern_Talking_-_Brother_Louie_'98.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą teraz słuchasz zajmuje cztery i dziewięćdziesiąt pięć setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na trzy minuty i trzydzieści sześć sekund. Jest to jeden z dzieł nagranych przez Modern Talking, którego tytuł brzmi Brother Louie '98. Plik mp3, który teraz słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 20 pazdziernika 2017 roku. Do tej piosenki nie ma dotychczas żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty go dodał. Odwiedzający ocenili ten utwór już dwadzieścia cztery razy, a średnia ocen jest równa cztery i siedemdziesiąt pięć setnych, w skali sześcio gwiazdkowej. Utwór Modern Talking - Brother Louie '98 nie został jak na razie nigdy pobrany. Utwór Brother Louie '98 został skomentowany już jeden raz.
Przepisz kod z obrazka
  • ~jo 02.03.2014
    uwielbiam modern talking:)

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy słuchacze mogą zapoznać się z twórczością nawet najbardziej offowego wykonawcy, definicja muzyki z podziemi nieco traci na wartości - także za sprawą serwisów analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, między innymi Modern Talking - Brother Louie &039;98. Z jakiego powodu właśnie ta piosenka?

Modern Talking jest jednym z grona muzyków, którzy szturmem zdobywają serca kolejnych słuchaczy. Jak większość rozpoczynających karierę artystów, tak i on od początku swojej kariery udostępniał mp3 do ściągnięcia. To niezły sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez konieczności płacenia na ślepo za coś, co może się nam nie spodobać. Jednakże tutaj akurat takie obawy są bezzasadne - za przykład niech posłuży Brother Louie &039;98, znakomita empetrójka, coraz częściej znajdująca miejsce na znanych eventach.

Chcesz mieć konkretne utwory na swoim telefonie? Wykorzystaj do tego naszą wyszukiwarkę mp3, która Ci to umożliwi. Nie powinieneś obawiać się o jakiekolwiek koszty - wszystkie udostępnione u nas kawałki są całkowicie za darmo, bez żadnych haczyków. Ważne jest również to, iż muzyka mp, którą u nas znajdziesz, nie zawiera w sobie różnych wirusów i trojanów, którymi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne serwisy. Puść w niepamięć pełne zagrożeń strony - tutaj znajduje się tylko bezpieczna muzyka.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Jest to niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z serwisu Wrzuta. Przeprowadzenie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak łatwe, a na dodatek darmowe i szybkie. Zapomnij o denerwującym czekaniu, aż załaduje się piosenka; dzięki nam to już przeszłość.

Brother Louie &039;98, której autorem jest Modern Talking, to znakomita muzyka na dowolny dzień i dla wszystkich ludzi, bez względu na wiek czy upodobania muzyczne. Nie zwlekaj, aż przeminie trend na słuchanie Modern Talking - Brother Louie &039;98 i pobierz darmowe mp3 z naszej witryny. Z całą pewnością nie będziesz tym rozczarowany - ten muzyk tworzy hit za hitem, tak samo jest, jeżeli chodzi o ten kawałek.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj