Kali - Ta Kobieta feat. Mikael

Aktualna ocena: 4.5 / 5 (6 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:20
Data dodania: 24.06.2011 22:59:46
Rozmiar pliku: 3,05 MB
Tagi: Kali, Ta Kobieta feat. Mikael, 5050, 2011, deejot, słosinko
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Kali_-_Ta_Kobieta_feat._Mikael.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą teraz słuchasz ma rozmiar trzy i pięć setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i dwadzieścia sekund. To jeden z dzieł autorstwa Kali, którego tytuł brzmi Ta Kobieta feat. Mikael. Kawałek w formacie mp3, który teraz słuchasz został wprowadzony do naszej bazy danych we wtorek, 21 listopada 2017 roku. Niestety do tego pliku mp3 nie zaproponowano jeszcze żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Użytkownicy ocenili tę piosenkę już sześć razy, a średnia ocen jest teraz równa cztery i pięćdziesiąt setnych, w skali od 1 do 6. Plik Kali - Ta Kobieta feat. Mikael nie został do dziś ani razu pobrany. Nie ma do dziś żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tegoroczne kolejne wydawnictwa muzyczne powodują porządny zamęt w biznesie. Bez przesady, każdego miesiąca objawiają się nowe gwiazdy muzyki popularnej, nowe przeboje i nowe płyty, które od razu podbijają serca fanów. Tak samo jest z przebojem Ta Kobieta feat. Mikael, wykonywanym przez Kali. Piosenka ta błyskawicznie zdobywa miejsca w stacjach radiowych, a zawdzięcza to głownie znakomitej kompozycji i łatwości, z jaką ją zapamiętujemy.

Pewnie osobiście chcesz się dowiedzieć, czym jest Kali - Ta Kobieta feat. Mikael? Ściągnij mp3 z naszej strony, a uświadomisz sobie, przez co ten kawałek zbiera same przychylne recenzje pośród słuchaczy i krytyków. Nawet jeżeli nie jest to gatunek, jakiego słuchasz każdego dnia, i tak możesz ściągnąć darmowe mp3 z naszej strony, aby nie być w tyle w dziedzinie muzycznych trendów. Inaczej możesz być nieco wyalienowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Ta Kobieta feat. Mikael, a Ty nie będziesz się orientował o co chodzi, bo nie znasz tego utworu.

Szukasz w wielu miejscach kawałka Kali? Największą przeszkodą jest pobieranie z Wrzuty. Ale my mamy na to genialny sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który pozwoli Ci w mgnieniu oka na pobranie dowolnej empetrójki z Wrzuty. Już nie musisz szukać bezpłatnych kawałków na różnych, podejrzanych portalach - odnajdziesz je u nas, na bezpiecznej stronie.

Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszej niesamowicie rozbudowanej bazy utworów. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w jednej chwili po wpisaniu do wyszukiwarki Kali - Ta Kobieta feat. Mikael, dostaniesz wyniki z możliwością ściągnięcia darmowego mp3 prosto na swój komputer.

Mp3 do ściągnięcia czekają właśnie na Twój ruch. Jeżeli jesteś już znudzony swoją starą muzyką, jak również tym, co podają nam komercyjne radia, powinieneś jak najszybciej ściągnąć jak najwięcej bezpłatnej muzyki mp3 z naszej strony. Nie ma w tym nic skomplikowanego, parę ruchów myszką i gotowe - w zamian otrzymasz możliwość radowania się przez wiele dni nowymi, cudownymi utworami.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj