OneRepublic - Waking Up

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 09:51
Data dodania: 26.07.2011 12:00:25
Rozmiar pliku: 9,02 MB
Tagi: OneRepublic, Waking Up, one, republic, walking, up
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

OneRepublic_-_Waking_Up.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie odtwarzasz zajmuje dziewięć i dwa setnych megabajta. Długość to dziewięć minut i pięćdziesiąt jeden sekund. Jest to jeden z dzieł nagranych przez OneRepublic, którego tytuł brzmi Waking Up. Kawałek w formacie mp3, który w tej chwili słyszysz został dodany do naszej bazy danych we wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jeszcze dodanego klipu do tej piosenki. Zachęcamy zatem, byś go dodał. Piosenka OneRepublic - Waking Up nie została do dziś ani razu pobrana. Żaden odwiedzający do dziś nie miał ochoty skomentować tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na ludzi, którzy podłączali słuchawki do empetrójek, wkładali je do uszu i przemierzali ulice, słuchając ulubionych utworów? Wiesz, oni już dawno trafili na nasz portal - gwarantujemy, że będziesz w stanie radować się wolnością muzyki, jeśli tylko spędzisz tutaj więcej czasu.

W jaki sposób? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży znana piosenka - Waking Up, którą wykonuje OneRepublic, znany z tworzenia kawałków, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety większości klubów w kraju. Ale ad rem. Wszystko co powinieneś zrobić, to znaleźć na Wrzucie piosenkę, po czym wrzucić ją do naszej znakomitej wyszukiwarki.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! Wcale nie musisz zaglądać na inne witryny. Widzisz, wszyscy powiązani z tym projektem pracują nad tym, żebyś mógł omijania innych stron i ściągania mp3 prosto od nas. Nasz zbiór dostępnych empetrójek poszerza się bez przerwy. Dzięki temu zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś mógł pobrać na dysk przebój, który chcesz mieć, jak choćby OneRepublic - Waking Up, a następnie przegrać go na telefon.

Za sprawą tej strony opanujesz kilka niezwykle łatwych do zrealizowania tricków, dzięki którym błyskawicznie na Twoim dysku zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych komplikacji.

Pragniesz skopiować na telefon Waking Up? Pobierz mp3 i nie trać czasu. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych muzyków, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. A może będzie także tak, iż zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty już dawno będziesz ją znał?

Obecnie już każdy może tworzyć muzykę. Za pomocą prawdziwych lub komputerowych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Być może myślisz o tym, aby słuchacze kiedyś ściągali Twoje przeboje - na razie jednak pobieraj darmowe mp3 reszty artystów i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj