Strachy na Lachy - Dzien dobry kocham Cie

Aktualna ocena: 4.8 / 5 (4 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:24
Data dodania: 26.07.2011 22:25:39
Rozmiar pliku: 3,11 MB
Tagi: Strachy na Lachy, Dzien dobry kocham Cie
Źródło:

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Po kliknięciu w przycisk zostanie aktywowany applet Java. Wyświetli się komunikat z zapytaniem, czy zezwolić na uruchomienie appletu. Klinij wtedy przycisk "Run". Jeśli zaznaczysz opcję "Always trust content from this publisher." to komunikat ten nie będzie następnym razem wyświetlany. Jeśli chcesz użyć tej metody, musisz mieć zainstalowaną Javę. Możesz ją za darmo pobrać tutaj. Jeśli twój komputer nie jest zbyt mocny, otwieranie może potrwać dłuższą chwilę.
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Strachy_na_Lachy_-_Dzien_dobry_kocham_Cie.mp3

rozpocznie się za

7 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar kawałka, który teraz odtwarzasz to mniejwięcej trzy i jedenaście setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i dwadzieścia cztery sekundy. Słuchasz piosenkę tytułem "Dzien dobry kocham Cie", której wykonawcą jest Strachy na Lachy. W niedzielę, 20 kwietnia 2014 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tego kawałka. Zachęcamy zatem, abyś takowy zaproponował. Użytkownicy ocenili ten utwór już cztery razy, a średnia ocen wynosi aktualnie cztery i siedemdziesiąt pięć setnych, w skali od jeden do sześć. Do tego momentu nikt nie zapisał nigdy pliku audio Strachy na Lachy - Dzien dobry kocham Cie. Żaden odwiedzający do tej pory nie raczył skomentować tego pliku muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podpiętymi do telefonów, przemierzali ulice i słuchali najlepszych piosenek? No cóż, oni już jakiś czas temu odkryli naszą stronę - jeżeli pozostaniesz u nas na dłużej, przekonasz się że Ty też będziesz miał możliwość mieć ze sobą własną muzykę.

Będzie to realne dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Dzien dobry kocham Cie. Znasz tę piosenkę, czyż nie? Wykonuje ją Strachy na Lachy - to prawdziwa maszynka do nagrywania kolejnych hitów, a wiele utworów jego autorstwa gości na licznych zabawach. Jednak do rzeczy. Jeśli chcesz mieć darmowe mp3, wklej link z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a po chwili będziesz miał możliwość ściągnąć upragniony utwór.

Mało? Będziesz miał więcej! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś wcale nie musiał zaglądać na inne portale i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych empetrójek poszerza się codziennie. Poprzez to musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer przebój, który chcesz mieć, dla przykładu Strachy na Lachy - Dzien dobry kocham Cie, a następnie wrzucić go na telefon.

Za pośrednictwem tej strony poznasz kilka niezwykle łatwych do zrealizowania chwytów, dzięki którym bardzo szybko na Twoim komputerze zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chcesz wrzucić na odtwarzacz mp3 Dzien dobry kocham Cie? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To absolutnie bezpieczny i bezpłatny sposób na rozszerzenie własnej biblioteki utworów i odkrycie nowych muzyków. Kto wie - może zanim jakiś utwór wpadnie w szpony komercji, Ty od dawna będziesz tego słuchał?

Obecnie już każdy może nagrywać muzykę. Za pomocą komputera lub rzeczywistych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Nie jest powiedziane, że kiedyś słuchacze nie będą pobierać z naszego portalu Twoich piosenek. A na razie Ty ściągaj piosenki innych.

Teledysk GrubSon - Na szczycie (official video)
GrubSon - Na szczycie (official video)
Teledysk Weekend - Ona Tańczy Dla Mnie [TELEDYSK]
Weekend - Ona Tańczy Dla Mnie [TELEDYSK]
Teledysk Power Play - Wole Ole (Official Video).mov
Power Play - Wole Ole (Official Video).mov

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj