Akcent - Życie to są chwile [babian]

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:08
Data dodania: 28.07.2011 21:30:12
Rozmiar pliku: 3,78 MB
Tagi: Akcent, Życie to są chwile [babian], życie, to, , chwile, other, disco, polo
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Akcent_-_Życie_to_są_chwile_[babian].mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który właśnie słuchasz waży trzy i siedemdziesiąt osiem setnych megabajta. Czas trwania to cztery minuty i osiem sekund. Jest to jeden z wielu piosenek stworzonych przez Akcent, której tytuł brzmi Życie to są chwile [babian]. We wtorek, 21 listopada 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dołączonego klipu do tej piosenki. Byliśbyśmy więc niezwykle szczęśliwi, jeśli byś takowy dodał. Jak na razie nikt nie pobrał nigdy pliku mp3 Akcent - Życie to są chwile [babian]. Nie znalazła się do dziś ani jedna osoba, która miałby ochotę skomentować tę piosenkę.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z podziemi. Obecnie każdy jest w stanie odkryć twórczość nowo pojawiających się artystów, przede wszystkim dzięki portalom takim jak nasz, z których każdy może zdobyć darmowe mp3, na przykład Akcent - Życie to są chwile [babian]. Czy warto się z tym zapoznać?

Akcent bez zahamowań zdobywa kolejne miejsca w radiowych listach przebojów, a to poprzez swoje zapadające w pamięć kawałki. Na początku swojej podróży z muzyką, robił tak samo jak inni wykonawcy - wrzucał do Internetu darmowe mp3 do pobrania. To niezły sposób na zapoznanie się z muzyką, bez potrzeby płacenia na ślepo za coś, co może nie będzie się nam podobać. Jednakże tutaj akurat takie obawy są bezpodstawne - przykładem niech będzie Życie to są chwile [babian], niezwykła kompozycja, goszcząca coraz częściej na znanych imprezach.

Pragniesz mieć konkretne kawałki na swoim komputerze? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która Ci to umożliwi. Nie natrafisz tutaj na żadne haczyki i ukryte koszty - wszystko jest jasne i całkowicie darmowe. Co więcej, muzyka mp3 na naszej witrynie jest wolna od niebezpiecznych wirusów, które można napotkać na podobnych witrynach. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw strony - tu jest wyłącznie bezpieczna muzyka.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z serwisu Wrzuta. Wykonanie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak bezproblemowe, a dodatkowo szybkie i bezpłatne. Koniec z wiecznym czekaniem na załadowanie piosenek; dzięki nam to pieśń przeszłości.

Życie to są chwile [babian], autorstwa Akcent, to doskonała melodia na każdy dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy gusta muzyczne. Nie zwlekaj, aż Akcent - Życie to są chwile [babian] stanie się niemodna i ściągnij darmowe mp3 z naszej witryny. Akcent nie bez powodu jest określany maszynką do tworzenia hitów, w tym przypadku jest tak samo, o czym jesteś w stanie łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj