Francesco Renga - Angelo(1)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:27
Data dodania: 14.08.2011 17:53:48
Rozmiar pliku: 4,73 MB
Tagi: Francesco Renga, Angelo(1)
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Francesco_Renga_-_Angelo(1).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie słuchasz ma rozmiar cztery i siedemdziesiąt trzy setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na trzy minuty i dwadzieścia siedem sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Angelo(1)", której wykonawcą jest Francesco Renga. Utwór mp3, który aktualnie odtwarzasz został dodany do naszej bazy danych we wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tej piosenki żaden użytkownik nie zaproponował jeszcze żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Utwór Francesco Renga - Angelo(1) nie został dotychczas ani razu pobrany. Nie ma dotychczas żadnego komentarza dodanego do tego utworu muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czemu obawiasz się wejść do świata muzyki? Bezlik piosenek jest w zasięgu ręki, wszystko co trzeba zrobić to skorzystać z naszej niezastąpionej wyszukiwarki mp3. Poszukujesz Angelo(1)? Pobierz mp3 w mgnieniu oka, to prostsze niż myślisz.

Francesco Renga jest znanym i poważanym autorem sceny muzycznej. Tworzone przez niego piosenki szybko docierają na szczyty list przebojów. Podobnie stało się z Angelo(1). Download pliku mp3 możesz zrobić właśnie tu. Jedynie kilka kliknięć wystarczy, byś mógł ominąć Wrzutę lub podobne witryny, żeby cieszyć się tą piosenką.

Nasze darmowe mp3 dają Ci możliwość słuchania muzyki dokładnie w miejscu, gdzie zechcesz. Chcesz posłuchać piosenek w telefonie albo odtwarzaczu? Więc nie czekaj - pobierz Francesco Renga - Angelo(1) i słuchaj jej gdziekolwiek zapragniesz, bez żadnych trudności.

Co najważniejsze, nie chcemy żadnych pieniędzy za to, że dajemy Ci mp3 do ściągnięcia. Całość jest zupełnie za darmo, nie płacisz za to ani grosza, nie musisz robić niczego poza wytypowaniem piosenki i ściągnięciem jej. Pobieranie hitów z Wrzuty jest świetnym wyjściem dla ludzi, którzy pragną przedtem zapoznać się z danym albumem lub utworem, a dopiero później to kupić.

Zanim ściągniesz darmowe mp3, masz możliwość posłuchania go, żeby nie ściągać tego po omacku i nie zaśmiecać sobie komputera. Jeśli dany utwór nie wpasuje się w Twój gust, w każdym momencie możesz kliknąć na inny. Ale Angelo(1), który nagrał Francesco Renga, jest od niedawna na topie - Ty też nadążaj za trendami i skorzystaj z naszego bezproblemowego narzędzia, jakim jest Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj