bloc party - skeleton

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:06
Data dodania: 16.09.2011 19:04:01
Rozmiar pliku: 2,83 MB
Tagi: bloc party, skeleton
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

bloc_party_-_skeleton.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga kawałka, który aktualnie masz otworzoną to mniejwięcej dwa i osiemdziesiąt trzy setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na trzy minuty i sześć sekund. To kawałek o tytule "skeleton", którego autorem jest bloc party. Utwór, który w tym momencie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 20 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jak na razie dołączonego klipu do tego kawałka. Zachęcamy więc, abyś takowy zaproponował. Jeszcze żaden użytkownik nie ściągnął ani razu utworu muzycznego bloc party - skeleton. Żaden użytkownik dotychczas nie raczył skomentować tego pliku audio, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często patrzyłeś z zazdrością na tych ludzi, którzy podpinali słuchawki do telefonów, zakładali je na uszy i przemierzali ulice, słuchając najlepszych piosenek? No cóż, oni już dawno trafili na naszą stronę - jeśli zostaniesz tu na dłużej, zobaczysz że Ty też będziesz mógł brać ze sobą własną muzykę.

Będzie to realne dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy znaną piosenkę - skeleton, którą wykonuje bloc party, znany z tworzenia piosenek, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety większości klubów w kraju. Ale ad rem. Jeśli chcesz mieć darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a zaraz po tym będziesz mógł ściągnąć upragniony kawałek.

Mało? Będziesz miał więcej! W ogóle nie musisz wchodzić na inne witryny. Widzisz, wszyscy tutaj skupiamy się nad tym, abyś mógł omijać inne portale i pobierać mp3 bezpośrednio stąd. Codziennie poszerzamy bazę dostępnych piosenek. Dzięki temu wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer pożądany kawałek, dla przykładu bloc party - skeleton, a następnie skopiować go na przenośny odtwarzać.

Dzięki tej stronie poznasz kilka bardzo nieskomplikowanych do realizacji tricków, dzięki którym szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim komputerze zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeciwności.

Pragniesz wrzucić na telefon skeleton? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych artystów, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to absolutnie bezpieczne i bezpłatne. Całkiem możliwe, że odkryjesz czyjąś muzykę, zanim trafi ona do szerokiego grona słuchaczy.

Dziś dosłownie wszyscy mogą tworzyć piosenki. Za pomocą prawdziwych lub komputerowych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia słuchacze nie będą pobierać z naszej strony Twoich piosenek. Do tej pory Ty pobieraj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj