A.H.O.J. - Massiv Agressiv

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:22
Data dodania: 17.09.2011 12:46:28
Rozmiar pliku: 3,09 MB
Tagi: A.H.O.J., Massiv Agressiv, ahoj, massiv, agressiv, hip-hop, 2005
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

A.H.O.J._-_Massiv_Agressiv.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie odtwarzasz ma rozmiar trzy i dziewięć setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i dwadzieścia dwa sekundy. Jest to piosenka tytułem "Massiv Agressiv", której wykonawcą jest A.H.O.J.. W poniedziałek, 25 wrzesnia 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tej piosenki. Byliśbyśmy więc wdzięczni, gdybyś takowy dodał. Utwór A.H.O.J. - Massiv Agressiv nie został do tej pory ani razu pobrany. Nie znalazł się do tej pory żaden użytkownik, który zechciałaby dodać komentarz do tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Nie obawiaj się zwiedzić świata muzyki. Czeka na Ciebie ogrom darmowych utworów, wszystko co trzeba zrobić to skorzystać z naszej niezawodnej wyszukiwarki mp3. Szukasz Massiv Agressiv? Pobierz mp3 w jednej chwili, każdy sobie z tym da radę.

A.H.O.J. jest znanym i lubianym autorem sceny muzycznej. Nagrywane przez niego kawałki szybko wdrapują się na szczyty list przebojów. Tak samo stało się z Massiv Agressiv. Download pliku mp3 możesz zrobić na naszej stronie. To tylko kilka ruchów myszką, które dzielą Cię od radowania się tą piosenką, bez konieczności odwiedzania Wrzuty czy innych stron.

Nasze darmowe mp3 umożliwiają Ci słuchanie muzyki wszędzie tam, gdzie zechcesz. Pewnie chcesz włączyć kawałki w telefonie lub odtwarzaczu? Nic łatwiejszego - pobierz A.H.O.J. - Massiv Agressiv i ciesz się nią gdzie zechcesz, bez ograniczeń.

Co istotne, nie chcemy żadnych opłat za to, że udostępniamy mp3 do ściągnięcia. Wszystko jest absolutnie za darmo, nie zapłacisz za to ani grosza, nie musisz robić niczego poza wytypowaniem przeboju i pobraniem go. Pobieranie empetrójek z serwisu Wrzuta to dobre wyjście dla ludzi, którzy pragną najpierw posłuchać daną piosenkę lub konkretny album, i dopiero później to kupić.

Zanim pobierzesz darmowe mp3, masz możliwość posłuchania go, aby nie ściągać niczego w ciemno i nie zaśmiecać sobie dysku twardego. Gdy taki kawałek Ci się nie spodoba, w każdym momencie możesz wybrać inny. Jednak Massiv Agressiv, który wykonuje A.H.O.J., jest ostatnio na topie - nie zostań w tyle i skorzystaj z naszego niesamowitego narzędzia, jakim jest Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj