Sienis - Re-Member

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 07:21
Data dodania: 19.09.2011 02:53:15
Rozmiar pliku: 11,1 MB
Tagi: Sienis, Member, re-member, psychadelic, 2007
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Sienis_-_Re-Member.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą aktualnie odtwarzasz ma rozmiar jedenaście i jeden setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na siedem minut i dwadzieścia jeden sekund. Jest to jeden z piosenek wykonawcy Sienis, której tytuł to Member. W niedzielę, 19 listopada 2017 roku utwór został wprowadzony do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tego pliku mp3. Zalecamy więc, abyś go zaproponował. Żadna osoba nie pobrała utworu muzycznego Sienis - Re-Member do tego momentu. Nie znalazł się do tej pory ani jeden użytkownik, który miałby kaprys dodać komentarz do tego pliku mp3, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Sienis - Re-Member coraz sprawniej zdobywa rozgłos w gronie wielu słuchaczy, niekoniecznie tego typu gatunku muzyki. To tylko dowodzi tego, że Sienis jest w stanie stworzyć wyraziste, szybko wpadające w ucho piosenki, które jeszcze wiele czasu po ich usłyszeniu zostają nam w głowach i powtarzamy je nawet bez udziału świadomości.

Odszukasz tutaj muzykę, która jest podzielona na gatunki. Posiadamy wiele odmian muzyki, to nie jedynie ten rodzaj, który przedstawia sobą Sienis - Re-Member. I wszystkie te mp3 są absolutnie bezpłatne! Na dodatek regularnie przedstawiamy informacje ze świata muzyki, tak żebyś zawsze mógł być na bieżąco z tym wszystkim, co się tam dzieje.

Muzyka, którą widzisz na naszej witrynie, nadaje się na wiele okazji. Nie zawsze muszą to być głośne imprezy. Wiele z tych kawałków z miłą chęcią włączysz w chwilach odpoczynku, ciesząc się najcichszym dźwiękiem I będziesz miał do tego znakomitą okazję, bo darmowe mp3, jakie tu udostępniamy, mają bardzo dobrą jakość - dzięki temu zapewne będą zadowoleni szczególnie Ci, którzy bardzo lubią najlepszą jakość i dobre brzmienie z głośników.

Interesuje Cię Member? Download tego pliku to banalnie łatwa sprawa. Na pewno sobie z tym poradzisz, cały proces nie odbiega od tych z innych portali. Ale jednak mamy tutaj coś innego - jest to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki temu będziesz mógł zrobić ściąganie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Staramy się regularnie poszerzać kolekcję darmowych piosenek, które możesz ściągnąć. Codziennie dorzucamy tam kolejne, nowe utwory. Ściągnij mp3, które chcesz bez przeszkód posłuchać - jeżeli będzie tak, że go tutaj nie ma, gwarantujemy że błyskawicznie pojawi się na naszym portalu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj