Bartelone-Kocham

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:19
Data dodania: 26.09.2011 19:25:28
Rozmiar pliku: 3,03 MB
Tagi: Bartelone, Kocham, 2008
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Bartelone-Kocham.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą aktualnie słyszysz to mniejwięcej trzy i trzy setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i dziewiętnaście sekund. Jest to jeden z wielu utworów autorstwa Bartelone, którego nazwa to Kocham. W piatek, 24 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie dopasowano jeszcze żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty go dodał. Żadna osoba nie ściągnęła pliku Bartelone-Kocham do tego momentu. Nie ma jeszcze żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Teraz każdy może odkryć twórczość nowo pojawiających się muzyków, także dzięki serwisom analogicznym do naszego, z których wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, jak choćby Bartelone-Kocham. Czemu właśnie ta piosenka?

Bartelone jest jednym z grona wykonawców, którzy błyskawicznie zdobywają fanów na całym świecie. Tak jak większość początkujących wykonawców, tak i on na starcie swojej przygody z muzyką udostępniał mp3 do pobrania. Tym rozwiązaniem można zyskać sobie nowych słuchaczy, którzy później mogą zdecydować się na kupno pełnych albumów, o ile będzie podobała im się twórczość, co niekoniecznie jest oczywiste. Jednak tutaj akurat takie obawy są bezzasadne - przykładem niech będzie Kocham, genialna empetrójka, goszcząca coraz częściej na głośnych imprezach.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci ściągnięcie tych piosenek, które chcesz mieć na swoim telefonie. Nie musisz obawiać się o jakieś koszty - wszystkie udostępnione tutaj piosenki są zupełnie za darmo, bez ukrytych haczyków. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszej witrynie jest wolna od niebezpiecznych wirusów, które można spotkać na analogicznych serwisach. Jeżeli pragniesz tylko niczym nieskażonej muzyki, korzystaj wyłącznie z naszej witryny.

Posiadamy coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z serwisu Wrzuta. Już nie musisz czekać wieczność, aż załaduje Ci się tam kawałek - na naszej witrynie zrobisz mp3 download bez dodatkowych utrudnień, a co więcej szybko i bezpłatnie.

Jeżeli szukasz piosenki, która przypadnie do gustu każdemu, bez względu na upodobania czy wiek, wybierz Kocham, autorstwa Bartelone. Nie zwlekaj, aż przeminie trend na bawienie się przy Bartelone-Kocham i ściągnij darmowe mp3 z naszej witryny. Bartelone nie bez przyczyny jest określany maszynką do nagrywania przebojów, w tym przypadku jest identycznie, o czym możesz szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj