DROSSEL - Co ja zrobilem ze sie ozenilem

Aktualna ocena: 3 / 5 (3 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:58
Data dodania: 02.10.2011 11:37:19
Rozmiar pliku: 4,55 MB
Tagi: DROSSEL, Co ja zrobilem ze sie ozenilem, co, ja, zrobilem, ze, sie, ozenilem, disco, 2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

DROSSEL_-_Co_ja_zrobilem_ze_sie_ozenilem.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga kawałka, który właśnie odtwarzasz to mniejwięcej cztery i pięćdziesiąt pięć setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to trzy minuty i pięćdziesiąt osiem sekund. To plik mp3 tytułem "Co ja zrobilem ze sie ozenilem", którego autorem jest DROSSEL. Kawałek w formacie mp3, który w tej chwili słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 20 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tego kawałka. Zalecamy zatem, byś go zaproponował. Userzy wystawili ocene na tę piosenkę już trzy razy, a średnia głosów jest teraz równa trzy i zero setnych, w skali od 1 do 6. Do tej pory żaden użytkownik nie pobrał nigdy utworu muzycznego DROSSEL - Co ja zrobilem ze sie ozenilem. Nie znalazła się jeszcze żadna osoba, która miałby ochotę skomentować tę piosenkę.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

DROSSEL - Co ja zrobilem ze sie ozenilem coraz szybciej zdobywa popularność wśród wielu słuchaczy, nie tylko tego rodzaju muzyki. Jest to świadectwem tego, że DROSSEL potrafi nagrać chwytliwe, błyskawicznie wpadające w ucho przeboje, które nucimy przy każdej wolnej okazji, ponieważ tak mocno zostają nam w głowach.

Bez względu na lubianą przez Ciebie muzykę, odszukasz tu coś dla siebie. To nie tylko taki rodzaj muzyki, który przedstawia DROSSEL - Co ja zrobilem ze sie ozenilem, ale też wiele odmiennych gatunków. I wszystkie te mp3 są zupełnie za darmo! Każdego dnia zaglądaj na nasz portal, bo regularnie przedstawiamy newsy ze świata muzyki - przez to będziesz na bieżąco ze wszystkim, co się dzieje.

Bez względu na okazję, dostępna muzyka będzie Ci odpowiadać. Niekoniecznie będą to być ogromne domówki. Te utwory możesz także włączyć na spokojnie, w domowym zaciszu, delektując się najcichszym dźwiękiem I będziesz miał do tego znakomitą okazję, gdyż darmowe mp3, jakie tu znajdziesz, mają bardzo dobrą jakość - przez to powinni być zadowoleni przede wszystkim Ci, którzy cenią sobie najlepszą jakość i znakomite brzmienie muzyki.

Interesuje Cię Co ja zrobilem ze sie ozenilem? Download tego pliku to jedynie kilka kroków. Na pewno dasz sobie z tym radę, cała akcja nie różni się od tych z innych stron. Lecz jednak mamy tu coś innego - to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz mógł przeprowadzić ściąganie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Staramy się regularnie poszerzać zbiór darmowych piosenek, które będziesz mógł pobrać. Każdego dnia dorzucamy tam coraz to nowe przeboje. Ściągnij mp3, na które masz ochotę - jeśli będzie tak, że go u nas nie ma, z całą pewnością bardzo szybko się u nas pojawi.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj