Sebekos-Bad Romance

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:05
Data dodania: 06.10.2011 15:32:52
Rozmiar pliku: 4,66 MB
Tagi: Sebekos, Bad Romance
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Sebekos-Bad_Romance.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie odtwarzasz posiada rozmiar cztery i sześćdziesiąt sześć setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na pięć minut i pięć sekund. Odtwarzasz utwór w formacie mp3 o tytule "Bad Romance", którego autorem jest Sebekos. Plik mp3, który aktualnie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tego pliku nie zaproponowano dotychczas żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Plik Sebekos-Bad Romance nie został do dzisiaj ani razu pobrany. Nie ma do dzisiaj żadnego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, na scenie muzycznej pojawiają się nowi artyści, którzy bezproblemowo zyskują rzesze nowych wielbicieli, którzy są gotowi zapłacić spore kwoty za koncerty i płyty, aby tylko pokazać wsparcie dla ulubionego artysty. Jednym z takich muzyków jest Sebekos, a najnowszy przebój Bad Romance to najwyższy poziom w kwestii komponowania muzyki, a popularność zawdzięcza niesamowitej jakości utworu i dobremu brzmieniu.

A może osobiście pragniesz się dowiedzieć, czym jest Sebekos-Bad Romance? Ściągnij mp3 z naszego portalu, a odkryjesz, przez co ta piosenka zbiera same przychylne recenzje wśród słuchaczy i krytyków. Bardzo możliwe, że na codzień słuchasz całkowicie innej muzyki - ale to nie jest żadne usprawiedliwienie, aby ominąć taki rarytas. Ściągnij to mp3 za darmo z naszej strony. Inaczej możesz być nieco wyobcowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Bad Romance, a Ty nie będziesz się orientował o czym mówią, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Nie masz pojęcia, gdzie odszukać tę piosenkę Sebekos? Wszystko przez to pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który ułatwi Ci w mgnieniu oka na ściągnięcie dowolnego utworu z serwisu Wrzuta. Od teraz nie musisz poszukiwać bezpłatnych hitów na nieciekawych, nie całkiem bezpiecznych witrynach - odszukasz je u nas, na bezpiecznej stronie.

Skorzystaj z posiadanej przez nas wyszukiwarki mp3, która jest połączona z naszym niezwykle pojemnym zbiorem piosenek. Poprzez takie rozwiązanie, od razu po wstukaniu do wyszukiwarki Sebekos-Bad Romance, dostaniesz wyniki z możliwością pobrania darmowego mp3 prosto na swój komputer.

Tylko u nas pobierzesz bezpłatne piosenki. Doskonale wiemy, że pewnie znudziłeś się słuchaną bez przerwy muzyką i całością tego, co puszczane jest w radiach. Z tego względu najlepszym wyjściem będzie ściągnięcie sporej dawki darmowej muzyki mp3 z naszego portalu. To naprawdę proste, parę kliknięć i voila! - bez żadnego trudu dostaniesz możliwość słuchania przez wiele dni nowych, wspaniałych empetrójek.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj