Sunn O))) - Sin Nanna

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:23
Data dodania: 08.10.2011 13:41:35
Rozmiar pliku: 3,18 MB
Tagi: Sunn O))), Sin Nanna, sunn, black, one, drone, metal, doom, noise, stephen, omalley
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Sunn_O)))_-_Sin_Nanna.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie odtwarzasz zajmuje trzy i osiemnaście setnych megabajta. Długość oscyluje na jeden minute i dwadzieścia trzy sekundy. Uruchomiłeś utwór w formacie mp3 tytułem "Sin Nanna", którego wykonawcą jest Sunn O))). W niedzielę, 19 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki żaden użytkownik nie dodał jak na razie żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Żadna osoba nie ściągnęła pliku audio Sunn O))) - Sin Nanna jak na razie. Nie ma do tej pory ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mogli wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, oni już dawno odkryli naszą stronę - zapewniamy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością muzyki, jeśli zabawisz tu na dłużej.

Jak to możliwe? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy znaną piosenkę - Sin Nanna, którą wykonuje Sunn O))), ceniony za tworzenie utworów, które bez problemów szturmem zdobywają parkiety wszystkich cenionych klubów. Jednak do rzeczy. Jeżeli pragniesz mieć darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a po chwili będziesz mógł ściągnąć pożądany utwór.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! W ogóle nie musisz zaglądać na inne witryny. Widzisz, wszyscy powiązani z tym projektem pracują nad tym, abyś miał możliwość omijać inne strony i pobierać mp3 bezpośrednio stąd. Nasz zbiór dostępnych utworów rozszerza się codziennie. Dzięki temu zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na dysk pożądany utwór, jak choćby Sunn O))) - Sin Nanna, a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Przy użyciu tej strony przetestujesz kilka bardzo sprytnych do zrealizowania sztuczek, poprzez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim komputerze zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeszkód.

Chcesz ściągnąć na telefon Sin Nanna? Pobierz mp3 właśnie teraz. To całkowicie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na poszerzenie własnego zbioru piosenek oraz odkrycie nowych muzyków. A może będzie też tak, iż zanim jakiś utwór wpadnie w ręce komercji, Ty zdążysz się nim mocno znudzić?

Obecnie dosłownie każdy może tworzyć muzykę. Przy pomocy prawdziwych lub komputerowych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia słuchacze nie będą pobierać z naszej strony Twoich piosenek. Do tej pory Ty ściągaj piosenki reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj