Sunn O))) - Orthodox Caveman

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 10:00
Data dodania: 08.10.2011 13:41:35
Rozmiar pliku: 17,4 MB
Tagi: Sunn O))), Orthodox Caveman, sunn, black, one, drone, metal, doom, noise, stephen, omalley
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Sunn_O)))_-_Orthodox_Caveman.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie słuchasz zajmuje siedemnaście i cztery setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na dziesięć minut i zero sekund. Jest to jeden z utworów autorstwa Sunn O))), którego nazwa to Orthodox Caveman. Kawałek w formacie mp3, który aktualnie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w niedzielę, 19 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dodanego teledysku do tej piosenki. Zachęcamy więc, abyś takowy zaproponował. Piosenka Sunn O))) - Orthodox Caveman nie została do tej pory ani razu pobrana. Nikt do tej pory nie miał ochoty dodać komentarza do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy każdy może zapoznać się z twórczością nawet najbardziej offowego artysty, definicja undergroundowej muzyki lekko się zaciera - także przy pomocy portali podobnych do naszego. Tutaj wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, między innymi Sunn O))) - Orthodox Caveman. Czemu właśnie ta piosenka?

Sunn O))) bez zahamowań zdobywa kolejne miejsca w radiowych listach przebojów, dzięki swoim świetnym kawałkom. Na starcie swojej podróży z komponowaniem, robił tak samo jak reszta artystów - umieszczał w Internetu bezpłatne mp3 do pobrania. To świetny sposób na zapoznanie się z muzyką, bez konieczności płacenia w ciemno za muzykę, która może nam nie przypasować. Jednakże w tym przypadku nie ma takich obaw - za przykład niech służy Orthodox Caveman, znakomita piosenka, goszcząca coraz częściej na znanych imprezach.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci pobranie tych piosenek, które chciałbyś mieć na swoim odtwarzaczu. Nie masz powodu by obawiać się o jakieś opłaty - całość dostępnych u nas empetrójek jest absolutnie bezpłatna, bez ukrytych haczyków. Istotne jest także to, iż muzyka mp, którą u nas znajdziesz, nie zawiera w sobie niebezpiecznych wirusów i trojanów, jakimi łatwo zarazisz komputer, wchodząc na inne portale. Pożegnaj się z pełnymi zagrożeń stronami - tu jest wyłącznie czysta muzyka.

Dysponujemy czymś znacznie potężniejszym, niż tylko wyszukiwarką. Jest to innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Wykonanie mp3 download aż do dziś nie było tak łatwe, a dodatkowo szybkie i za free. Puść w niepamięć ciągłe czekanie, aż załaduje się piosenka; z naszą pomocą to pieśń przeszłości.

Orthodox Caveman, której autorem jest Sunn O))), to fantastyczna melodia na każdy dzień i dla wszystkich ludzi, bez względu na wiek czy gusta muzyczne. Nie zwlekaj - pobierz mp3 z naszego serwisu i sprawdź, dlaczego Sunn O))) - Orthodox Caveman jest obecnie na topie. Gwarantujemy, że nie będziesz tym rozczarowany - taki kompozytor tworzy hit za hitem, tak samo jest w przypadku tej piosenki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj