Shadowland-Falling

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:19
Data dodania: 10.10.2011 13:29:06
Rozmiar pliku: 8,29 MB
Tagi: Shadowland, Falling, shadowland-fal..., metal, 2007
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Shadowland-Falling.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie słuchasz waży osiem i dwadzieścia dziewięć setnych megabajta. Czas trwania to cztery minuty i dziewiętnaście sekund. Słuchasz utwór w formacie mp3 tytułem "Falling", którego autorem jest Shadowland. W środę, 18 pazdziernika 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie ma jak na razie żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Do dziś żadna osoba nie pobrała nigdy pliku audio Shadowland-Falling. Nie znalazł się do tej pory żaden użytkownik, który miałby kaprys dodać komentarz do tego pliku audio, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy każdy może zapoznać się z twórczością nawet najbardziej offowego artysty, definicja muzyki z podziemi lekko blaknie - także za sprawą portali podobnych do naszego. W tym miejscu wszyscy mają możliwość pobrać darmowe mp3, do których zalicza się Shadowland-Falling. Czy warto się z tym zapoznać?

Shadowland jest jednym z grona reprezentantów świata muzyki, którzy szturmem podbijają fanów na całym świecie. Jak mnóstwo rozpoczynających karierę wykonawców, tak i on na początku swojej przygody z muzyką dawał ludziom mp3 do ściągnięcia. To niezły sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez konieczności płacenia na ślepo za muzykę, która może nie będzie się nam podobać. Ale tutaj akurat nie ma takich obaw - za przykład niech służy Falling, znakomita kompozycja, która potrafi zarazić chwytliwą melodią niejednego słuchacza.

Chcesz mieć ulubione piosenki na swoim telefonie? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która Ci to umożliwi. Nie powinieneś martwić się o jakiekolwiek opłaty - wszystkie udostępnione tutaj kawałki są całkowicie darmowe, bez żadnych haczyków. Istotne jest również to, że muzyka mp, jaką u nas znajdziesz, nie zawiera w sobie niebezpiecznych wirusów i trojanów, którymi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne witryny. Pożegnaj się z pełnymi pułapek stronami - tutaj znajduje się jedynie bezpieczna muzyka.

Mamy w posiadaniu coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z serwisu Wrzuta. Wykonanie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak bezproblemowe, a na dodatek szybkie i bezpłatne. Koniec z ciągłym czekaniem na załadowanie piosenek; dzięki nam to już przeszłość.

Jeśli potrzebujesz piosenki, która przypadnie do gustu każdemu, bez względu na gust muzyczny czy wiek, dobrym wyborem jest Falling, w wykonaniu Shadowland. Nie czekaj, aż przeminie trend na słuchanie Shadowland-Falling i ściągnij darmowe mp3 z naszej strony. Shadowland nie bez przyczyny jest określany maszynką do nagrywania hitów, w tym przypadku jest dokładnie to samo, o czym możesz szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj