Dżem - Mała aleja róż

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:13
Data dodania: 10.10.2011 14:00:08
Rozmiar pliku: 4,78 MB
Tagi: Dżem, Mała aleja róż
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Dżem_-_Mała_aleja_róż.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą teraz słuchasz zajmuje cztery i siedemdziesiąt osiem setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na pięć minut i trzynaście sekund. To jeden z wielu piosenek autorstwa Dżem, której tytuł brzmi Mała aleja róż. W poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku utwór został wprowadzony do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dodanego teledysku do tej piosenki. Byliśbyśmy więc niezwykle wdzięczni, jak byś go zaproponował. Do tego momentu nikt nie zapisał nigdy pliku Dżem - Mała aleja róż. Nie znalazł się do dziś żaden użytkownik, który zechciałaby dodać komentarz do tej piosenki, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tegoroczne premiery w świecie muzyki przyprawiają o zawrót głowy. Praktycznie co kilka tygodni na rynku pojawiają się nowi wykonawcy, nowe przeboje i nowe albumy, które od razu podbijają serca słuchaczy. Jednym z takich wykonawców jest Dżem, a tegoroczny hit Mała aleja róż to mistrzostwo w kwestii tworzenia muzyki, a to głownie przez niezwykłe brzmienie i niesamowitą jakość utworu.

Zostawmy opinie ludzi za plecami, gdyż zapewne chcesz poznać Dżem - Mała aleja róż? Ściągnij mp3 z naszego portalu, a odkryjesz, dlaczego ta piosenka zbiera same dobre recenzje pomiędzy słuchaczami i krytykami. Całkiem prawdopodobne, że normalnie słuchasz całkiem innych piosenek - ale nie usprawiedliwia Cię to w żaden sposób, by ominąć taki smakowity kąsek. Ściągnij to mp3 za darmo z naszej strony. Inaczej możesz być nieco wyalienowany, gdy usłyszysz rozmowy znajomych o Mała aleja róż, a Ty nie będziesz miał pojęcie o czym mówią, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Szukasz w wielu miejscach piosenki Dżem? Wszystko rozbija się o pobieranie z Wrzuty. Jednak my mamy na to świetny sposób. Posiadany przez nas Wrzuta downloader umożliwi Ci w mgnieniu oka na ściągnięcie dowolnej empetrójki z Wrzuty. Już nie musisz szukać bezpłatnych utworów na nieciekawych, podejrzanych witrynach - znajdziesz je u nas, na bezpiecznej stronie.

Wykorzystaj posiadaną przez nas wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszego niezwykle rozbudowanego zbioru empetrójek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w kilka sekund po wstukaniu tekstu, dla przykładu Dżem - Mała aleja róż, otrzymasz wyniki, z których zostaniesz przekierowany od razu do strony z pobraniem na osobisty komputer bezpłatnego mp3.

Mp3 do ściągnięcia czekają właśnie na Ciebie. Zdajemy sobie sprawę, że pewnie znudziłeś się słuchaną bez przerwy muzyką i całością tego, co grane jest w stacjach radiowych. Dlatego niezłym wyjściem jest ściągnięcie niezłej porcji muzyki mp3 za free z tego portalu. Nie ma w tym nic skomplikowanego, kilka kliknięć i voila! - bez żadnego trudu otrzymasz możliwość radowania się przez długi czas nowymi, wspaniałymi hitami.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj