PMM - Jaki Fach, Taki Fant

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:32
Data dodania: 10.10.2011 17:21:12
Rozmiar pliku: 8,10 MB
Tagi: PMM, Jaki Fach Taki Fant
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

PMM_-_Jaki_Fach,_Taki_Fant.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku, który teraz słuchasz to około osiem i dziesięć setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na trzy minuty i trzydzieści dwa sekundy. Jest to jeden z wielu piosenek autorstwa PMM, której tytuł brzmi Jaki Fach, Taki Fant. W środę, 18 pazdziernika 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dołączonego klipu do tej piosenki. Będziemy zatem niezwykle szczęśliwi, gdybyś go dodał. Żaden użytkownik nie pobrał utworu muzycznego PMM - Jaki Fach, Taki Fant jak na razie. Nie ma jak na razie żadnego komentarza dodanego do tego pliku mp3, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z cienia. Obecnie każdy jest w stanie odkryć dokonania coraz to nowych wykonawców, przede wszystkim dzięki serwisom analogicznym do naszego, z których wszyscy mogą zdobyć darmowe mp3, dla przykładu PMM - Jaki Fach, Taki Fant. Czy warto się z tym zapoznać?

PMM jest jednym z grona wykonawców, którzy szturmem zdobywają serca kolejnych słuchaczy. Na początku swojej przygody z komponowaniem, robił podobnie jak inni wykonawcy - umieszczał w Internetu bezpłatne mp3 do pobrania. Tym sposobem można zyskać sobie rzesze fanów, którzy następnie chętnie kupią całe albumy, oczywiście jeśli będzie podobała im się muzyka, co niekoniecznie jest takie pewne. Jednakże tutaj akurat takie obawy są bezzasadne - przykładem może być Jaki Fach, Taki Fant, znakomita kompozycja, goszcząca coraz częściej na znanych eventach.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci ściągnięcie tych piosenek, które pragniesz mieć na swoim telefonie. Nie masz powodu by martwić się o jakiekolwiek koszty - wszystkie udostępnione tutaj kawałki są absolutnie darmowe, bez żadnych haczyków. Ważne jest także to, że muzyka mp, którą Ci udostępniamy, nie posiada w sobie różnych wirusów i trojanów, którymi możesz zarazić komputer, odwiedzając inne strony. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw strony - tutaj jest tylko czysta muzyka.

Posiadamy coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z serwisu Wrzuta. Już nie musisz czekać długie minuty, dopóki nie wypełni się pasek z loadingiem piosenki - u nas zrobisz mp3 download bez żadnych trudności, a co więcej szybko i bezpłatnie.

Jaki Fach, Taki Fant, której autorem jest PMM, to fantastyczna muzyka na dowolny dzień i dla wszystkich ludzi, bez względu na wiek czy preferencje muzyczne. Nie zwlekaj, aż przeminie moda na bawienie się przy PMM - Jaki Fach, Taki Fant i ściągnij darmowe mp3 z naszej strony. PMM nie bez przyczyny jest określany maszynką do nagrywania przebojów, w tym przypadku jest identycznie, o czym możesz łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj