C.ł.Z.ł - Hard life 22

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:00
Data dodania: 12.10.2011 12:00:02
Rozmiar pliku: 2,75 MB
Tagi: C.ł.Z.ł, Hard life 22
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

C.ł.Z.ł_-_Hard_life_22.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar kawałka, który aktualnie masz uruchomioną to około dwa i siedemdziesiąt pięć setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i zero sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Hard life 22", której autorem jest C.ł.Z.ł. Utwór mp3, który w tej chwili słuchasz został dodany do naszej bazy danych w piatek, 24 listopada 2017 roku. Do tej piosenki nikt nie zamieścił dotychczas żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Żaden odwiedzający nie pobrał utworu muzycznego C.ł.Z.ł - Hard life 22 jak na razie. Nie ma do dziś żadnego komentarza dodanego do tego pliku mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu znaleźli naszą stronę - jeśli zostaniesz u nas nieco dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz mógł mieć ze sobą swoją muzykę.

Stanie się to możliwe dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży znana piosenka - Hard life 22, którą wykonuje C.ł.Z.ł, znany z tworzenia utworów, które błyskawicznie podbijają parkiety większości cenionych klubów. Jednak do rzeczy. Jeżeli zechcesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a po chwili będziesz mógł ściągnąć pożądany utwór.

Mało? Dostaniesz więcej! Wcale nie musisz zaglądać na inne strony. Bo widzisz, wszyscy w zespole skupiamy się nad tym, żebyś miał możliwość pomijać inne portale i pobierać mp3 prosto od nas. Posiadany przez nas zbiór dostępnych piosenek rozszerza się każdego dnia. Dzięki temu zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na dysk przebój, który chcesz mieć, jak choćby C.ł.Z.ł - Hard life 22, a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Dzięki tej stronie przyswoisz sobie kilka niezwykle sprytnych do realizacji rozwiązań, poprzez które już w kilka sekund na Twoim komputerze zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych komplikacji.

Chciałbyś przerzucić na telefon Hard life 22? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To bezpłatnie bezpieczny i darmowy sposób na poszerzenie własnego zbioru utworów i odkrycie nowych artystów. Kto wie - może zanim jakiś utwór wpadnie w ręce komercji, Ty od długiego czasu będziesz go znał?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dostępne dla wszystkich, dlatego pojawił się ogromny przypływ ludzi, którzy z amatorów przeistaczają się w profesjonalistów. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia słuchacze nie będą pobierać z naszej strony Twoich kawałków. Do tej pory Ty ściągaj utwory reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj