Poluzjanci - Taki pan

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:12
Data dodania: 15.10.2011 20:00:43
Rozmiar pliku: 7,15 MB
Tagi: Poluzjanci, Taki pan
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Poluzjanci_-_Taki_pan.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz słuchasz posiada rozmiar siedem i piętnaście setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na pięć minut i dwanaście sekund. Jest to jeden z wielu utworów autorstwa Poluzjanci, którego nazwa to Taki pan. Utwór mp3, który obecnie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Do tego pliku nikt nie dodał jak na razie żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Do dzisiaj nikt nie ściągnął nigdy utworu muzycznego Poluzjanci - Taki pan. Nie ma do tej pory ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Poluzjanci - Taki pan to kawałek, który staje się coraz szybciej popularny, nie tylko pośród wielbicieli tego rodzaju muzyki. Jest to dowodem tego, że Poluzjanci jest w stanie napisać chwytliwe, bardzo dobrze brzmiące przeboje, które powtarzamy przy każdej wolnej okazji, ponieważ tak mocno zapadają nam w głowach.

Znajdziesz u nas muzykę, która została podzielona na gatunki. To nie tylko ten rodzaj muzyki, do którego należy Poluzjanci - Taki pan, ale też wiele odmiennych gatunków. Wszystkie te przeboje to darmowe mp3! Na dodatek regularnie przedstawiamy wieści ze świata muzyki, tak żebyś ciągle mógł być na bieżąco z tym wszystkim, co się tam dzieje.

Bez względu na sytuację, dostępna muzyka będzie Ci pasowała. Nie zawsze będą to być ogromne imprezy. Te utwory możesz również włączyć na spokojnie, w chwilach odpoczynku, delektując się najcichszym brzmieniem Korzystaj z tego, bo my Ci to umożliwimy - bo darmowe mp3, jakie tu prezentujemy, są w bardzo dobrej jakości - dzięki temu zapewne będą zadowoleni szczególnie ludzie, którzy bardzo lubią czystość i dobre brzmienie z głośników.

Interesuje Cię Taki pan? Download tej empetrójki to banalnie prosta sprawa. Bardzo podobnie jest na innych stronach, więc na pewno sobie z tym poradzisz. Lecz jednak mamy tu coś innego - to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz w stanie wykonać pobieranie z Wrzuty, bez żadnych opłat.

Każdego dnia do naszej bazy utworów dorzucamy nowe kawałki, systematycznie powiększając zestaw darmowych mp3. Pobierz mp3, na które masz chęć - a jeśli stanie się tak, że go u nas brakuje, na pewno jak najszybciej się u nas znajdzie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj