Stahu stah - jestes moja kokaina

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:38
Data dodania: 15.10.2011 21:13:00
Rozmiar pliku: 3,33 MB
Tagi: Stahu stah, jestes moja kokaina, stahu, stah, jestes, moja, kokaina
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Stahu_stah_-_jestes_moja_kokaina.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który właśnie słuchasz ma rozmiar trzy i trzydzieści trzy setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i trzydzieści osiem sekund. Odtwarzasz plik mp3 tytułem "jestes moja kokaina", którego autorem jest Stahu stah. W środę, 22 listopada 2017 roku utwór został wprowadzony do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dodanego teledysku do tej piosenki. Byliśbyśmy więc szczęśliwi, gdybyś takowy zaproponował. Piosenka Stahu stah - jestes moja kokaina nie została dotychczas ani razu pobrana. Nie ma dotychczas żadnego komentarza dodanego do tego utworu muzycznego, ale Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, w muzycznym świecie pojawiają się kolejni artyści, którzy z łatwością zdobywają rzesze wiernych słuchaczy, którzy są gotowi zapłacić bardzo dużo za koncerty i płyty i w ten sposób pokazać wsparcie dla ukochanego artysty. Jednym z takich wykonawców jest Stahu stah, a tegoroczny hit jestes moja kokaina to mistrzostwo w kwestii tworzenia muzyki, a rozgłos zawdzięcza znakomitej jakości utworu i dobremu brzmieniu.

A może sam pragniesz się dowiedzieć, czym jest Stahu stah - jestes moja kokaina? Ściągnij mp3 z naszej strony, a dowiesz się, przez co ten kawałek zyskuje same przychylne opinie wśród krytyków i słuchaczy. Nawet jeśli nie jest to gatunek muzyki, jakiego słuchasz każdego dnia, powinieneś ściągnąć darmowe mp3 z naszej strony, aby nie być zacofanym w dziedzinie tego, co jest modne w muzyce. Inaczej pewnie będziesz nieco wyalienowany, gdy znajomi będą rozmawiać o jestes moja kokaina, a Ty nie będziesz się orientował o czym mówią, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Szukasz na różnych stronach kawałka Stahu stah? Największą przeszkodą jest pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy dobre rozwiązanie. Posiadany przez nas Wrzuta downloader ułatwi Ci szybciej niż myślisz na ściągnięcie dowolnego kawałka z tego serwisu. Właśnie dzisiaj skończyły się Twoje kłopoty z wchodzeniem na niebezpieczne portale, gdzie poszukiwałeś bezpłatnych piosenek - znajdziesz je u nas, na bezpiecznej stronie.

Skorzystaj z posiadanej przez nas wyszukiwarki mp3, która jest połączona z naszą ogromnie pojemną bazą piosenek. Poprzez takie rozwiązanie, w kilka sekund po wstukaniu do wyszukiwarki Stahu stah - jestes moja kokaina, dostaniesz wyniki z możliwością ściągnięcia bezpłatnego mp3 prosto na dysk twardy.

Tylko u nas pobierzesz darmowe mp3. Jeżeli jesteś już zniechęcony swoją starą muzyką, a także tym, co serwują nam radia, zdecydowanie musisz błyskawicznie ściągnąć trochę darmowej muzyki mp3 z naszej strony. Nie ma w tym nic trudnego, kilka kliknięć i gotowe - w zamian dostaniesz niezliczoną ilość kawałków, którymi będziesz w stanie cieszyć się przez wiele długich dni.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj