Daniel Rafa - PWM

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:25
Data dodania: 16.10.2011 16:42:50
Rozmiar pliku: 7,35 MB
Tagi: Daniel Rafa, PWM, 2009
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Daniel_Rafa_-_PWM.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie odtwarzasz zajmuje siedem i trzydzieści pięć setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to sześć minut i dwadzieścia pięć sekund. To jeden z wielu piosenek stworzonych przez Daniel Rafa, której nazwa to PWM. Utwór, który w tej chwili słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tego utworu żaden użytkownik nie zamieścił jak na razie żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Żadna osoba nie pobrała pliku Daniel Rafa - PWM do dnia dzisiejszego. Nie ma do dziś żadnego komentarza dodanego do tego pliku, ale Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Daniel Rafa - PWM coraz szybciej zdobywa rozgłos w gronie dużej liczby słuchaczy, nie tylko tego rodzaju muzyki. Jest to świadectwem tego, że Daniel Rafa potrafi stworzyć chwytliwe, szybko wpadające w ucho hity, które jeszcze długi czas po ich usłyszeniu zostają nam w pamięci i powtarzamy je nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

Odnajdziesz u nas muzykę, podzieloną na gatunki. Posiadamy także wiele odmian muzyki, to nie tylko taki rodzaj, do którego należy Daniel Rafa - PWM. Wszystkie te przeboje to darmowe mp3! Na dodatek regularnie prezentujemy newsy ze świata muzyki, tak żebyś zawsze mógł być w kontakcie z tym wszystkim, co się tam dzieje.

Muzyka, którą widzisz na naszej witrynie, nadaje się na wiele sytuacji. Nie zawsze będą to być ogromne imprezy. Te utwory możesz również słuchać przy pełnym spokoju, w chwilach relaksu, delektując się każdym dźwiękiem. Wykorzystaj to, bo my Ci to umożliwimy - bo darmowe mp3, które tu udostępniamy, są w bardzo dobrej jakości - dzięki temu powinni być uszczęśliwieni szczególnie ludzie, którzy doceniają najlepszą jakość i znakomite brzmienie z głośników.

Chcesz ściągnąć PWM? Download tej piosenki to banalnie łatwa sprawa. Z całą pewnością sobie z tym poradzisz, cała akcja nie różni się od tych z innych portali. Lecz jednak mamy tu coś odmiennego - jest to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki temu będziesz mógł zrobić pobieranie z Wrzuty, bez żadnych opłat.

Każdego dnia do naszej bazy utworów dodajemy nowe kawałki, regularnie powiększając zestaw darmowych mp3. Pobierz mp3, na które masz chęć - jeżeli zdarzy się, że go u nas nie ma, gwarantujemy że w krótkim czasie pojawi się na naszej stronie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj