05 - Coma - Pasazer

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:11
Data dodania: 16.10.2011 17:18:01
Rozmiar pliku: 7,11 MB
Tagi: Coma, Pasazer
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

05_-_Coma_-_Pasazer.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu muzycznego, który teraz masz uruchomioną to mniejwięcej siedem i jedenaście setnych megabajta. Długość to pięć minut i jedenaście sekund. To jeden z wielu piosenek autorstwa Coma, której tytuł brzmi Pasazer. Plik mp3, który teraz słyszysz został dodany do naszej bazy danych w sobotę, 25 listopada 2017 roku. Do tego utworu muzycznego nie dodano jak na razie żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Do dzisiaj żadna osoba nie ściągnęła ani razu pliku mp3 05 - Coma - Pasazer. Żaden użytkownik do tej pory nie raczył skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tegoroczne premiery w świecie muzyki powodują porządny zamęt w biznesie. Praktycznie co kilka tygodni na rynku pojawiają się nowi wykonawcy, nowe utwory i nowe płyty, które w jednej chwili podbijają serca ludzi. Analogicznie jest, jeśli chodzi o Pasazer, wykonywanym przez Coma. Piosenka ta błyskawicznie zdobywa miejsca w stacjach radiowych, a zawdzięcza to głownie niezwykłej kompozycji oraz łatwości, z jaką ją zapamiętujemy.

Pozostawmy zdania innych za sobą, bo pewnie pragniesz poznać 05 - Coma - Pasazer? Pobierz mp3 z naszego portalu, a dowiesz się, dlaczego ta piosenka zbiera same dobre opinie między krytykami i słuchaczami. Całkiem prawdopodobne, że normalnie słuchasz całkiem innej muzyki - ale nie usprawiedliwia Cię to w żaden sposób, by ominąć taki rarytas. Pobierz to mp3 za darmo z naszej strony. Inaczej możesz być trochę wyalienowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Pasazer, a Ty nie będziesz wiedział o czym mówią, bo nie znasz tej piosenki.

Nie masz pojęcia, gdzie znaleźć tę piosenkę Coma? Na drodze stoi ściąganie z Wrzuty. Ale my mamy na to genialny sposób. Posiadany przez nas Wrzuta downloader ułatwi Ci w mgnieniu oka na pobranie dowolnego utworu z serwisu Wrzuta. Od teraz nie musisz szukać bezpłatnych piosenek na różnych, niebezpiecznych serwisach - znajdziesz je u nas, na niezawodnej stronie.

Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszego ogromnie pojemnego zbioru utworów. Poprzez takie rozwiązanie, od razu po wstukaniu do wyszukiwarki 05 - Coma - Pasazer, pojawią się wyniki, z których przejdziesz od razu do podstrony z pobraniem na osobisty komputer darmowego mp3.

Tylko u nas pobierzesz darmowe mp3. Jeśli jesteś już znudzony swoją starą muzyką, jak również tym, co podają nam stacje radiowe, zdecydowanie musisz błyskawicznie pobrać trochę darmowej muzyki mp3 z naszej strony. To naprawdę łatwe, kilka ruchów myszką i gotowe - bez żadnego trudu dostaniesz mnóstwo hitów, którymi będziesz mógł cieszyć się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj