5zywiol ft.Metrowy- Red alert

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:21
Data dodania: 16.10.2011 17:26:52
Rozmiar pliku: 2,15 MB
Tagi: 5zywiol ft.Metrowy, Red alert, enbe, krupak, meter, rybnik, muzyka, hip, hop, raga, rap, zywiol
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

5zywiol_ft.Metrowy-_Red_alert.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz odtwarzasz posiada rozmiar dwa i piętnaście setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na dwa minuty i dwadzieścia jeden sekund. To plik mp3 tytułem "Red alert", którego wykonawcą jest 5zywiol ft.Metrowy. Utwór, który w tym momencie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 24 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tego utworu. Zalecamy zatem, abyś takowy dodał. Żadna osoba nie pobrała pliku mp3 5zywiol ft.Metrowy- Red alert do tego momentu. Żaden użytkownik jak na razie nie raczył skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mogli zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, ci ludzie już dawno odkryli naszą stronę - zapewniamy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością muzyki, jeżeli zostaniesz tu trochę dłużej.

Stanie się to możliwe dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Red alert. Znasz taką piosenkę, prawda? Wykonuje ją 5zywiol ft.Metrowy, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania kolejnych hitów, a wiele jego utworów gości na licznych zabawach. Ale ad rem. Jeśli pragniesz mieć darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a chwilę później będziesz w stanie ściągnąć upragniony kawałek.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś wcale nie musiał wchodzić na inne witryny i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Bez przerwy rozbudowujemy zbiór dostępnych piosenek. Dzięki temu wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na dysk upragniony kawałek, na przykład 5zywiol ft.Metrowy- Red alert, a następnie przegrać go na empetrójkę.

Przy użyciu tej strony przyswoisz sobie kilka niezwykle łatwych do zrobienia tricków, za pomocą których szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim dysku znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeciwności.

Chciałbyś ściągnąć na odtwarzacz mp3 Red alert? Pobierz mp3 już teraz. To absolutnie bezpieczny i darmowy sposób na poszerzenie swojej bazy piosenek oraz odkrycie nowych gwiazd. A może będzie również tak, iż zanim jakiś kawałek wpadnie w ręce komercji, Ty już długo będziesz go znał?

Dziś dosłownie wszyscy mogą tworzyć piosenki. Przy pomocy prawdziwych albo wirtualnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Pewnie myślisz o tym, by słuchacze pewnego dnia pobierali Twoje hity - a na razie ściągaj darmowe mp3 reszty artystów i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj