Michal Lorenc - Taniec Eleny

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:30
Data dodania: 16.10.2011 19:00:33
Rozmiar pliku: 3,20 MB
Tagi: Michal Lorenc, Taniec Eleny
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Michal_Lorenc_-_Taniec_Eleny.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie odtwarzasz waży trzy i dwadzieścia setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i trzydzieści sekund. Jest to jeden z utworów wykonawcy Michal Lorenc, którego nazwa brzmi Taniec Eleny. Kawałek w formacie mp3, który aktualnie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 25 listopada 2017 roku. Do tego utworu nie ma jeszcze żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Piosenka Michal Lorenc - Taniec Eleny nie została do dzisiaj ani razu pobrana. Nie ma do dzisiaj żadnego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często spoglądałeś z zazdrością na tych ludzi, którzy wpinali słuchawki do telefonów, wkładali je do uszu i szli ulicą, słuchając najlepszych utworów? Wiesz, ci ludzie już dawno odkryli nasz portal - zapewniamy, że będziesz w stanie radować się wolnością słuchania, jeśli tylko zostaniesz tu nieco dłużej.

Będzie to realne dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży popularna piosenka - Taniec Eleny, której autorem jest Michal Lorenc, ceniony za tworzenie piosenek, które bez problemów podbijają parkiety większości klubów w kraju. Ale ad rem. Jeśli chcesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a po chwili będziesz mógł ściągnąć pożądany kawałek.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie musiał wchodzić na inne witryny i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Codziennie rozbudowujemy bazę dostępnych piosenek. Dzięki temu zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na komputer utwór, który chcesz mieć, dla przykładu Michal Lorenc - Taniec Eleny, a następnie przegrać go na empetrójkę.

Za pomocą tej strony zgłebisz kilka bardzo łatwych do wykonania sztuczek, przez które bardzo szybko na Twoim komputerze zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chciałbyś przerzucić na odtwarzacz mp3 Taniec Eleny? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych artystów, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i darmowe. Całkiem możliwe, że odkryjesz czyjąś muzykę, zanim trafi ona do szerokiego grona odbiorców.

Obecnie dosłownie każdy może nagrywać muzykę. Przy pomocy komputera albo prawdziwych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia fani muzyki nie będą pobierać z naszej strony Twoich piosenek. A na razie Ty pobieraj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj