Bullet For My Valentine - All These Things I Hate

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:46
Data dodania: 23.10.2011 22:14:41
Rozmiar pliku: 8,63 MB
Tagi: Bullet For My Valentine, All These Things I Hate, bullet, for, my, valentine, all, these, things
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Bullet_For_My_Valentine_-_All_These_Things_I_Hate.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą teraz słuchasz waży osiem i sześćdziesiąt trzy setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to trzy minuty i czterdzieści sześć sekund. To jeden z utworów wykonawcy Bullet For My Valentine, którego tytuł brzmi All These Things I Hate. W sobotę, 25 listopada 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Do tego utworu muzycznego żaden użytkownik nie zamieścił jak na razie żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty go zaproponował. Żaden użytkownik nie pobrał pliku mp3 Bullet For My Valentine - All These Things I Hate jak na razie. Nie znalazł się jak na razie ani jeden użytkownik, który zechciałaby skomentować ten utwór, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na ludzi, którzy podpinali słuchawki do empetrójek, zakładali je na uszy i szli ulicą, słuchając najlepszych utworów? No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu trafili na nasz portal - jeżeli pozostaniesz tutaj na dłużej, przekonasz się że Ty także będziesz miał możliwość mieć ze sobą swoją muzykę.

Będzie to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy popularną piosenkę - All These Things I Hate, którą wykonuje Bullet For My Valentine, znany z tworzenia utworów, które bez problemów docierają na szczyty list przebojów w radiach. Jednak do rzeczy. Jeżeli chcesz pobrać darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a zaraz po tym będziesz miał możliwość ściągnąć pożądany utwór.

Mało? Otrzymasz więcej! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś wcale nie miał potrzeby zaglądać na inne witryny i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Każdego dnia poszerzamy zbiór dostępnych empetrójek. Poprzez to zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na dysk pożądany utwór, dla przykładu Bullet For My Valentine - All These Things I Hate, a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Za sprawą tej strony zgłebisz kilka bardzo łatwych do zrealizowania tricków, za pomocą których już w kilka sekund na Twoim sprzęcie znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeciwności.

Wolisz wrzucić na telefon All These Things I Hate? Pobierz mp3 już teraz. Dzięki nam poznasz zupełnie nowych wykonawców, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to zupełnie bezpieczne i darmowe. Całkiem prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś muzykę, zanim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Dziś już wszyscy mogą nagrywać piosenki. Za pomocą prawdziwych albo komputerowych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Pewnie myślisz o tym, żeby ludzie kiedyś pobierali Twoje piosenki - na razie jednak pobieraj darmowe mp3 reszty wykonawców i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj