Bas Tajpan - Nowy Protest

Aktualna ocena: 4.7 / 5 (61 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:41
Data dodania: 26.10.2011 17:46:47
Rozmiar pliku: 3,37 MB
Tagi: Bas Tajpan, Nowy Protest, bas, tajpan, nowy, protest, reggae, 2009, diss, na, rząd
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Bas_Tajpan_-_Nowy_Protest.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie masz otworzoną to mniejwięcej trzy i trzydzieści siedem setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na trzy minuty i czterdzieści jeden sekund. To plik mp3 o tytule "Nowy Protest", którego wykonawcą jest Bas Tajpan. Plik mp3, który w tym momencie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w środę, 22 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dodanego teledysku do tego utworu muzycznego. Zalecamy zatem, abyś takowy zaproponował. Użytkownicy oddali głos na ten plik już sześćdziesiąt jeden razy, a średnia głosów jest równa cztery i siedemdziesiąt setnych, w skali od jeden do sześć. Żadna osoba nie ściągnęła pliku mp3 Bas Tajpan - Nowy Protest do dziś. Plik mp3 Nowy Protest został skomentowany już siedemnaście razy.
Przepisz kod z obrazka
 • ~spectrum911 25.05.2014
  fajowe
 • ~Yurek 01.11.2012
  Bas tajpan żądżi
 • ~adamix 04.10.2012
  fajne
 • wojtek1127999 17.09.2012
  ZAJE$#%*&
 • ~ćpuner 15.09.2012
  *cenzura* nuta tak dalej
 • ~reaasd 18.07.2012
  s
  hyuj
 • ~MrWicked 15.06.2012
  wszystko *cenzura* oprocz poczatku ^ . ^
 • ~jaaaaa 24.05.2012
  *cenzura* *cenzura* !!
 • ~ja 13.05.2012
  *cenzura* i mają racje !!
 • ~~my 27.04.2012
  *cenzura* nuta!!!
 • ~KaSiAk 17.04.2012
  D: Faajne
 • seba1108 07.04.2012
  zadygiste pierwszy raz usłyszałem u kuzaja na fonie
 • ~ja 31.03.2012
  Taka prawda... ! ;3
 • ~adf 27.03.2012
  http://get4file.com/file/A57c756cd465/bas_tajpan-nowy_protest.mp3
 • adamix 26.03.2012
  superowe
 • ~bassss 22.03.2012
  miazga !
 • brejniak9 16.03.2012
  *cenzura* muza

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Po ogromnej ilości prób odszukania hitu Nowy Protest, autorstwa Bas Tajpan, trafiłeś w idealne miejsce. Wyłącznie tu odnajdziesz niezwykłe, darmowe mp3, które ściągniesz na swój komputer, nie natrafiając na problemy. Dysponujemy niesamowicie obszerną bazą empetrójek i wykonawców - to piosenki mnóstwa różnych twórców, nie tylko Bas Tajpan. Zatem jeśli jesteś zaciekawiony pobieraniem z Wrzuty, dołożymy starań, żeby spełnić Twoje oczekiwania.

W poszukiwaniu najlepszego kawałka, sprawdź naszą innowacyjną wyszukiwarkę mp3. Jesteś fanem Bas Tajpan - Nowy Protest? We właściwe miejsce wpisz tytuł i autora, po czym wyszukaj - zaraz po tym dostaniesz wynik z szukanym mp3 do pobrania. To jest zupełnie bezpłatne i łatwiejsze niż myślisz!

Nasza baza empetrójek regularnie się rozrasta, także dzięki Wam, nieocenionym użytkownikom i fanom dobrej muzy. Ostatnimi czasy nie dało się przeoczyć nagłego wzrostu pobierania z Wrzuty piosenek Bas Tajpan. Czy jesteś jednak pewien, że chcesz posłuchać piosenek tego artysty, jak choćby Nowy Protest? Ściągnij mp3 i doświadcz tego na własnej skórze! Nic za to nie zapłacisz, a może przez to poznasz działalność artystyczną nowej, nabierającej rozpędu gwiazdy świata muzyki.

W wielu wyszukiwarkach ludzie wpisują Bas Tajpan - Nowy Protest mp3 download, jednak natrafiają na pustkę, ponieważ trafiają na podejrzane witryny. A jeśli nawet te strony są dobre, udostępniają ściąganie mp3 za opłatą. Korzystając z naszego niezwyczajnego narzędzia, jakim jest Wrzuta downloader, zaprzątające Ci głowę problemy znikną. Bezproblemowo wykonasz Nowy Protest download i w mgnieniu oka zaczniesz radować się z ulubionej piosenki.

Mamy nadzieję, że pozostaniesz na naszym portalu na dłużej i będziesz z niej korzystał w momencie, gdy będziesz potrzebował darmowych mp3. A może chcesz poznać kogoś innego niż Bas Tajpan? To nie jest żaden kłopot. Być może ich utwory będą bardzo podobne do Nowy Protest, lecz istnieje spore prawdopodobieństwo, że jednak będą bardzo różne i niepodobne do siebie. Muzyka w teraźniejszych czasach jest tak różnorodna, że nawet jeśli nie spodoba Ci się dany hit, inne darmowe mp3 może okazać się dużo ciekawsze i w zupełności zaspokoi Twój głód muzyczny.

Niniejsza witryna jest dostępna w zupełności dla wszystkich. To, że omijasz Wrzutę i z naszą pomocą pobierasz empetrójki, nie oznacza że będziemy brać za to pieniądze. Polujesz na mp3 Bas Tajpan - Nowy Protest? Ściągnij je właśnie teraz, przekonasz się jakie to nieskomplikowane. Każdego dnia ulepszamy nasz portal, żebyś był w stanie bezproblemowo radować się z najlepszej, darmową muzyką, bez żadnych ograniczeń.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj