cinema bizarre - dark star

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:23
Data dodania: 29.10.2011 22:52:33
Rozmiar pliku: 3,10 MB
Tagi: cinema bizarre, dark star, cinema, bizarre
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

cinema_bizarre_-_dark_star.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą teraz masz uruchomioną to trzy i dziesięć setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i dwadzieścia trzy sekundy. Piosenka ta nosi tytuł "dark star", której wykonawcą jest cinema bizarre. Utwór w formacie mp3, który w tym momencie słyszysz został dodany do naszej bazy danych w środę, 22 listopada 2017 roku. Nie ma jeszcze dodanego teledysku do tego kawałka. Zalecamy zatem, byś go zaproponował. Żadna osoba nie ściągnęła pliku cinema bizarre - dark star dotychczas. Nie ma jeszcze żadnego komentarza dodanego do tego pliku mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Dzisiaj każdy może poznać twórczość nowo pojawiających się muzyków, także za sprawą portali takich jak nasz, gdzie każdy może pobrać darmowe mp3, jak choćby cinema bizarre - dark star. Czy warto tego posłuchać?

cinema bizarre bez kompleksów zdobywa kolejne miejsca w radiowych listach przebojów, a to poprzez swoje zapadające w pamięć piosenki. Tak jak większość rozpoczynających karierę wykonawców, tak i on na starcie swojej kariery udostępniał mp3 do ściągnięcia. To dobry sposób na zapoznanie się z muzyką, bez potrzeby płacenia w ciemno za muzykę, która może się nam nie spodobać. Jednak w tym przypadku nie ma takich obaw - przykładem może być dark star, genialna kompozycja, która potrafi zarazić chwytliwą melodią duże grono słuchaczy.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na wyszukanie tych kawałków, które pragniesz mieć na swoim komputerze. Nie masz powodu by martwić się o żadne opłaty - wszystkie dostępne tu kawałki są całkowicie darmowe, bez żadnych haczyków. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszej stronie jest wolna od wszelkiej maści wirusów, które możesz spotkać na podobnych serwisach. Pożegnaj się z pełnymi pułapek portalami - tutaj znajduje się jedynie bezpieczna muzyka.

Mamy w posiadaniu coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z serwisu Wrzuta. Już nie musisz czekać długie minuty, dopóki nie załaduje Ci się tam piosenka - na naszej stronie zrobisz mp3 download bez żadnych utrudnień, a co więcej darmowo i błyskawicznie.

dark star, której autorem jest cinema bizarre, to znakomita muzyka na każdy dzień i dla wszystkich ludzi, nie patrząc na wiek czy preferencje muzyczne. Nie czekaj, aż przeminie moda na słuchanie cinema bizarre - dark star i ściągnij darmowe mp3 z naszej witryny. cinema bizarre nie bez powodu jest nazywany maszynką do komponowania przebojów, w tym przypadku jest tak samo, o czym jesteś w stanie szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj