V-Unit- V dla siłowni (Klata, plecy, barki)

Aktualna ocena: 4.5 / 5 (12 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:37
Data dodania: 31.10.2011 17:15:59
Rozmiar pliku: 1,66 MB
Tagi: Unit, V dla siłowni (Klata plecy barki)
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

V-Unit-_V_dla_siłowni_(Klata,_plecy,_barki).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu, który teraz słuchasz to mniejwięcej jeden i sześćdziesiąt sześć setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to trzy minuty i trzydzieści siedem sekund. Jest to jeden z dzieł nagranych przez Unit, którego nazwa to V dla siłowni (Klata, plecy, barki). Plik audio w formacie mp3, który aktualnie słyszysz został wprowadzony do naszej bazy danych w niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jak na razie dodanego teledysku do tego utworu. Zalecamy więc, byś takowy dodał. Użytkownicy ocenili ten plik już dwanaście razy, a średnia ocen jest równa cztery i pięćdziesiąt setnych, w skali od 1 do 6. Plik V-Unit- V dla siłowni (Klata, plecy, barki) nie został do dzisiaj ani razu pobrany. Plik mp3 V dla siłowni (Klata, plecy, barki) został skomentowany już trzy razy.
Przepisz kod z obrazka
  • ~Nob 22.07.2012
    co to za piosenka na początku ?
  • ~Paaaila 21.06.2012
    Jestem suką
  • ~Paaaula 15.03.2012
    jestem silny, jestem mokry,jestem taki wilgotny:*hee nie no to jest spooko ;p

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Teraz każdy może poznać dokonania coraz to nowych artystów, także za sprawą serwisów takich jak nasz, z których każdy może ściągnąć darmowe mp3, jak choćby V-Unit- V dla siłowni (Klata, plecy, barki). Dlaczego właśnie ten kawałek?

Unit bez skrupułów zdobywa kolejne przyczółki na listach przebojów, dzięki swoim świetnym kawałkom. Tak jak mnóstwo rozpoczynających karierę wykonawców, tak i on na początku swojej przygody z muzyką udostępniał mp3 do ściągnięcia. To świetny sposób na zapoznanie się z twórczością, bez konieczności płacenia na ślepo za coś, co może nam nie przypasować. Jednak w tym przypadku takie obawy są bezpodstawne - za przykład niech posłuży V dla siłowni (Klata, plecy, barki), genialna empetrójka, która jest w stanie zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Pragniesz mieć konkretne utwory na swoim telefonie? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która Ci to umożliwi. Nie musisz martwić się o jakieś koszty - całość dostępnych tutaj piosenek jest całkowicie darmowa, bez ukrytych haczyków. Ważne jest też to, iż muzyka mp, którą Ci udostępniamy, nie posiada w sobie różnych wirusów i trojanów, którymi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne serwisy. Jeśli pragniesz jedynie niczym nieskażonej muzyki, korzystaj wyłącznie z tej strony.

Dysponujemy czymś znacznie potężniejszym, niż tylko wyszukiwarką. Nasze niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z Wrzuty. Przeprowadzenie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak bezproblemowe, a dodatkowo szybkie i za free. Puść w zapomnienie wieczne czekanie, aż załaduje się piosenka; dzięki nam to pieśń przeszłości.

V dla siłowni (Klata, plecy, barki), w wykonaniu Unit, to doskonała muzyka na dowolny dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy preferencje muzyczne. Nie zwlekaj, aż przeminie trend na bawienie się przy V-Unit- V dla siłowni (Klata, plecy, barki) i ściągnij darmowe mp3 z naszego serwisu. Unit nie bez przyczyny jest określany maszynką do nagrywania przebojów, w tym przypadku jest identycznie, o czym możesz szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj