ill bill - gangsta rap

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:19
Data dodania: 03.11.2011 16:46:10
Rozmiar pliku: 3,04 MB
Tagi: ill bill, gangsta rap, ill, bill, gangsta, rap, other, hip-hop, piosenka, muzyka, beat
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

ill_bill_-_gangsta_rap.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie słuchasz to trzy i cztery setnych megabajta. Zaś jego długość to trzy minuty i dziewiętnaście sekund. Jest to jeden z dzieł autorstwa ill bill, którego nazwa to gangsta rap. Plik mp3, który w tej chwili słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w niedzielę, 19 listopada 2017 roku. Nie ma jeszcze dodanego teledysku do tej piosenki. Będziemy zatem niezwykle szczęśliwi, gdybyś go dodał. Do dzisiaj żadna osoba nie zapisała ani razu pliku ill bill - gangsta rap. Nie znalazł się do tej pory żaden użytkownik, który miałby kaprys skomentować ten plik mp3, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na tych ludzi, którzy podpinali słuchawki do empetrójek, wkładali je do uszu i przemierzali ulice, słuchając najlepszych utworów? No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu trafili na nasz portal - zapewniamy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością słuchania, jeśli zostaniesz tu nieco dłużej.

Jak to możliwe? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład gangsta rap. Słyszałeś tę piosenkę, prawda? Stworzył ją ill bill, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia coraz to nowych hitów, a mnóstwo utworów jego autorstwa gości na licznych imprezach. Jednak do rzeczy. Jeżeli zechcesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a zaraz po tym będziesz miał możliwość ściągnąć pożądany kawałek.

Mało? Dostaniesz więcej! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś wcale nie musiał zaglądać na inne witryny i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Codziennie rozszerzamy zbiór dostępnych utworów. Poprzez to musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk upragniony kawałek, na przykład ill bill - gangsta rap, a następnie skopiować go na telefon.

Dzięki tej stronie przyswoisz sobie kilka bardzo sprytnych do zrealizowania chwytów, poprzez które bardzo szybko na Twoim dysku zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeszkód.

Wolisz wrzucić na odtwarzacz mp3 gangsta rap? Ściągnij mp3 właśnie teraz. To całkowicie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na rozszerzenie swojej bazy piosenek i odkrycie nowych gwiazd. A może będzie także tak, że zanim jakiś kawałek wpadnie w szpony komercji, Ty już dawno będziesz go znał?

Dziś już wszyscy mogą nagrywać muzykę. Za pomocą prawdziwych lub wirtualnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Być może marzysz o tym, żeby słuchacze pewnego dnia ściągali Twoje piosenki - do tego czasu pobieraj darmowe mp3 innych artystów i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj