Yayamoto - Pulse Chill

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:57
Data dodania: 06.11.2011 12:29:42
Rozmiar pliku: 6,79 MB
Tagi: Yayamoto, Pulse Chill, dance, house, techno, trance, electro, 2011music, mp3, 2011, drum
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Yayamoto_-_Pulse_Chill.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą teraz słuchasz zajmuje sześć i siedemdziesiąt dziewięć setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na cztery minuty i pięćdziesiąt siedem sekund. Jest to jeden z wielu dzieł autorstwa Yayamoto, którego tytuł brzmi Pulse Chill. W sobotę, 18 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dodanego klipu do tej piosenki. Zachęcamy zatem, byś go zaproponował. Żadna osoba nie pobrała utworu muzycznego Yayamoto - Pulse Chill do tej pory. Nie znalazł się do dzisiaj ani jeden użytkownik, który miałby kaprys dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Obecnie każdy jest w stanie odkryć dokonania coraz to nowych muzyków, również dzięki serwisom takim jak nasz, na których wszyscy mogą zdobyć darmowe mp3, dla przykładu Yayamoto - Pulse Chill. Czemu właśnie ten kawałek?

Yayamoto bez zahamowań zdobywa kolejne miejsca w radiowych listach przebojów, a to przez swoje łatwo wpadające w ucho kawałki. Tak jak mnóstwo początkujących artystów, tak i on od początku swojej kariery dawał ludziom mp3 do ściągnięcia. W ten sposób można pozyskać sobie rzesze słuchaczy, którzy następnie chętnie kupią pełne albumy, o ile spodoba im się muzyka, co nie zawsze jest oczywiste. Jednakże tutaj akurat nie ma takich obaw - przykładem niech będzie Pulse Chill, świetna empetrójka, która potrafi zarazić chwytliwą melodią niejednego słuchacza.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na wyszukanie tych utworów, które chcesz mieć na swoim odtwarzaczu. Nie powinieneś martwić się o jakieś opłaty - całość udostępnionych tu utworów jest całkowicie bezpłatna, bez ukrytych haczyków. Ważne jest też to, że muzyka mp, którą u nas znajdziesz, nie posiada w sobie niebezpiecznych wirusów i trojanów, którymi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne witryny. Jeśli chcesz tylko niczym nieskażonej muzyki, korzystaj wyłącznie z naszej strony.

Dysponujemy czymś znacznie potężniejszym, niż tylko wyszukiwarką. Jest to niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z serwisu Wrzuta. Już nie trzeba czekać wieczność, dopóki nie wypełni się pasek z loadingiem piosenki - tutaj wykonasz mp3 download bez dodatkowych problemów, a co więcej darmowo i błyskawicznie.

Jeśli szukasz piosenki, która przypadnie do gustu wszystkim, bez względu na preferencje lub wiek, zdecyduj się na Pulse Chill, której kompozytorem jest Yayamoto. Nie czekaj - pobierz mp3 z naszego serwisu i przekonaj się, z jakiej przyczyny Yayamoto - Pulse Chill jest obecnie na topie. Yayamoto nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do robienia przebojów, w tym przypadku jest tak samo, o czym możesz łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj