Vectom - 06 - Black Viper

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:16
Data dodania: 06.11.2011 12:59:14
Rozmiar pliku: 4,48 MB
Tagi: Vectom, 06, Black Viper, Black, Viper, Speed, Thrash, Metal
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Vectom_-_06_-_Black_Viper.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą aktualnie słuchasz to mniejwięcej cztery i czterdzieści osiem setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i szesnaście sekund. Jest to piosenka o tytule "06", której wykonawcą jest Vectom. W piatek, 24 listopada 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Do tej piosenki nikt nie zamieścił jeszcze żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Utwór Vectom - 06 - Black Viper nie został dotychczas ani razu pobrany. Żaden użytkownik dotychczas nie miał ochoty dodać komentarza do tego pliku mp3, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Dzisiaj każdy może odkryć twórczość nowo pojawiających się wykonawców, przede wszystkim za sprawą serwisów takich jak nasz, gdzie wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, na przykład Vectom - 06 - Black Viper. Czy warto się z tym zapoznać?

Vectom jest jednym z grona reprezentantów świata muzyki, którzy błyskawicznie zdobywają fanów na całym świecie. Tak jak większość mało znanych artystów, tak i on od początku swojej przygody z muzyką dawał ludziom mp3 do ściągnięcia. To niezły sposób na zapoznanie się z muzyką, bez potrzeby płacenia w ciemno za muzykę, która może się nam nie spodobać. Ale w tym przypadku nie ma takich obaw - za przykład niech posłuży 06, genialna empetrójka, goszcząca coraz częściej na głośnych eventach.

Chcesz mieć konkretne piosenki na swoim telefonie? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która da Ci taką możliwość. Nie masz powodu by martwić się o jakieś koszty - wszystkie udostępnione u nas utwory są absolutnie za darmo, bez żadnych haczyków. Ważne jest także to, iż muzyka mp, jaką u nas znajdziesz, nie posiada w sobie niebezpiecznych trojanów czy wirusów, jakimi łatwo zarazisz komputer, odwiedzając inne serwisy. Jeśli chcesz jedynie niczym nieskażonej muzyki, korzystaj jedynie z naszej strony.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z Wrzuty. Już nie trzeba czekać wieczność, aż napełni się pasek z loadingiem utworu - tutaj zrobisz mp3 download bez dodatkowych problemów, a także bez opłat i błyskawicznie.

06, w wykonaniu Vectom, to świetna muzyka na dowolny dzień i dla wszystkich ludzi, nie patrząc na wiek czy upodobania muzyczne. Nie zwlekaj - ściągnij mp3 z naszego portalu i sprawdź, dlaczego Vectom - 06 - Black Viper jest ostatnio na topie. Vectom nie bez przyczyny jest określany maszynką do robienia hitów, w tym przypadku jest dokładnie to samo, o czym jesteś w stanie szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj