drossel - ja bez ciebie zyc nie moge

Aktualna ocena: 5 / 5 (2 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:36
Data dodania: 07.11.2011 18:00:10
Rozmiar pliku: 4,21 MB
Tagi: drossel, ja bez ciebie zyc nie moge
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

drossel_-_ja_bez_ciebie_zyc_nie_moge.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie słuchasz to około cztery i dwadzieścia jeden setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na cztery minuty i trzydzieści sześć sekund. Piosenka ta nosi tytuł "ja bez ciebie zyc nie moge", której wykonawcą jest drossel. Utwór mp3, który teraz odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 17 listopada 2017 roku. Do tego pliku nie zaproponowano dotychczas żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Użytkownicy wystawili ocene na ten plik już dwa razy, a średnia ocen jest równa pięć i zero setnych, w skali od jednej do sześciu gwiazdek. Żaden użytkownik nie ściągnął pliku audio drossel - ja bez ciebie zyc nie moge jak na razie. Nie ma do dziś ani jednego komentarza dodanego do tego pliku, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

drossel - ja bez ciebie zyc nie moge coraz sprawniej zdobywa popularność wśród wielu słuchaczy, nie tylko takiego rodzaju muzyki. To tylko dowodzi tego, że drossel jest w stanie nagrać chwytliwe, bardzo dobrze brzmiące piosenki, które nucimy przy każdej wolnej okazji, ponieważ tak mocno zostają nam w pamięci.

Znajdziesz u nas muzykę, która została podzielona na gatunki. To nie jedynie taki rodzaj muzyki, który reprezentuje drossel - ja bez ciebie zyc nie moge, lecz także wiele innych jej odmian. I wszystkie te mp3 są zupełnie za darmo! Na dodatek regularnie prezentujemy newsy ze świata muzyki, tak żebyś zawsze mógł być w kontakcie z tym wszystkim, co się tam dzieje.

Muzyka, którą znajdziesz na naszej witrynie, nadaje się na wiele sytuacji. Nie zawsze będą to być głośne domówki. Wiele z tych utworów bardzo chętnie posłuchasz w chwilach odpoczynku, ciesząc się najcichszym dźwiękiem I będziesz miał do tego znakomitą okazję, ponieważ darmowe mp3, jakie tu udostępniamy, mają bardzo dobrą jakość - przez to zapewne będą zadowoleni szczególnie Ci, którzy bardzo lubią czystość i znakomite brzmienie z głośników.

Jesteś zainteresowany ja bez ciebie zyc nie moge? Download tego utworu to jedynie kilka kroków. Bardzo podobnie jest na analogicznych witrynach, zatem z pewnością sobie z tym poradzisz. Ale jednak jest tu coś odmiennego - jest to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz mógł wykonać pobieranie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Staramy się regularnie poszerzać zestaw darmowych utworów, które możesz pobrać. Codziennie dodajemy tam coraz to nowe przeboje. Pobierz mp3, na które masz chęć - a jeśli stanie się tak, że go u nas nie ma, z całą pewnością jak najszybciej się tu pojawi.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj