Mr. Yednoo - Reconstructions

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 09:20
Data dodania: 08.11.2011 21:49:24
Rozmiar pliku: 17,1 MB
Tagi: Mr. Yednoo, Reconstructions, yednoo, mr
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Mr._Yednoo_-_Reconstructions.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie masz uruchomioną to siedemnaście i jeden setnych megabajta. Zaś jego długość to dziewięć minut i dwadzieścia sekund. Jest to jeden z utworów autorstwa Mr. Yednoo, którego nazwa to Reconstructions. Utwór mp3, który aktualnie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tego pliku mp3 nikt nie dodał jeszcze żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Żadna osoba nie ściągnęła utworu muzycznego Mr. Yednoo - Reconstructions do tej pory. Nikt do dziś nie raczył skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy mogą cieszyć się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mogli zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, ci ludzie już dawno znaleźli nasz portal - gwarantujemy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością muzyki, jeżeli zostaniesz tu nieco dłużej.

W jaki sposób? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Reconstructions. Znasz taką piosenkę, prawda? Stworzył ją Mr. Yednoo, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia kolejnych przebojów, a wiele utworów jego autorstwa gości na najlepszych eventach. Jednak do rzeczy. Jeżeli pragniesz mieć darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a po chwili będziesz miał możliwość ściągnąć pożądany kawałek.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś wcale nie miał potrzeby wchodzić na inne witryny i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych empetrójek rozbudowuje się każdego dnia. Dzięki temu zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł pobrać na komputer przebój, który chcesz mieć, na przykład Mr. Yednoo - Reconstructions, a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Dzięki tej stronie opanujesz kilka niesamowicie łatwych do zrealizowania tricków, dzięki którym błyskawicznie na Twoim komputerze znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeciwności.

Chcesz skopiować na telefon Reconstructions? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To całkowicie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na powiększenie swojej biblioteki piosenek oraz poznanie nowych muzyków. A może będzie też tak, iż zanim jakiś kawałek wpadnie w ręce komercji, Ty zdążysz się go porządnie osłuchać?

Obecnie dosłownie wszyscy mogą nagrywać piosenki. Przy pomocy prawdziwych lub wirtualnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Być może myślisz o tym, żeby ludzie w przyszłości ściągali Twoje przeboje - na razie jednak ściągaj darmowe mp3 reszty wykonawców i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj