Happy Campers - No Mind

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:02
Data dodania: 12.11.2011 17:49:20
Rozmiar pliku: 5,77 MB
Tagi: Happy Campers, No Mind, xen, cuts
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Happy_Campers_-_No_Mind.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który właśnie słuchasz zajmuje pięć i siedemdziesiąt siedem setnych megabajta. Zaś jego długość to pięć minut i dwa sekundy. Jest to jeden z wielu dzieł stworzonych przez Happy Campers, którego nazwa brzmi No Mind. We wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku plik został dodany do naszej bazy danych. Do tego utworu nie dodano jak na razie żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Piosenka Happy Campers - No Mind nie została jeszcze ani razu pobrana. Nie ma jeszcze ani jednego komentarza dodanego do tego pliku audio, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Każdego roku, na scenie muzycznej pojawiają się kolejni artyści, którzy z łatwością zdobywają tłumy nowych sympatyków, którzy są gotowi zapłacić bardzo dużo za koncerty i płyty i w ten sposób pokazać wsparcie dla ulubionego twórcy. Podobnie jest z przebojem No Mind, wykonywanym przez Happy Campers. Przebój ten błyskawicznie podbija miejsca na listach przebojów, a zawdzięcza to głownie znakomitej kompozycji i temu, że łatwo ją zapamiętać.

A może sam pragniesz się dowiedzieć, czym jest Happy Campers - No Mind? Pobierz mp3 z naszej strony, a uświadomisz sobie, przez co ten kawałek zbiera same dobre opinie pośród słuchaczy i krytyków. Nawet jeżeli to nie jest muzyka, której słuchasz każdego dnia, i tak możesz ściągnąć mp3 za darmo z naszej strony, żeby nie być zacofanym w dziedzinie trendów w muzyce. Inaczej możesz być nieco wyalienowany, gdy znajomi będą rozmawiać o No Mind, a Ty nie będziesz się orientował o czym mówią, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Nie wiesz, gdzie odnaleźć tę piosenkę Happy Campers? Na drodze stoi pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Posiadany przez nas Wrzuta downloader ułatwi Ci bardzo szybko na pobranie każdego kawałka z tego serwisu. Od teraz nie musisz poszukiwać bezpłatnych kawałków na różnych, niebezpiecznych serwisach - odszukasz je u nas, na niezawodnym portalu.

Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszej potężnie rozbudowanej bazy utworów. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w kilka sekund po wstukaniu tekstu, np. Happy Campers - No Mind, pojawią się wyniki z możliwością ściągnięcia bezpłatnego mp3 wprost na swój komputer.

Tylko u nas pobierzesz bezpłatne piosenki. Jesteśmy świadomi, że mogłeś znudzić się słuchaną ciągle muzyką i całością tego, co puszczane jest w stacjach radiowych. Dlatego najlepszym wyjściem będzie pobranie niezłej porcji muzyki mp3 za free z tego portalu. Nie ma w tym nic trudnego, kilka kliknięć i gotowe - bez żadnego wysiłku otrzymasz ogrom hitów, którymi będziesz w stanie cieszyć się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj