Howie Day - Collide

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:38
Data dodania: 20.11.2011 15:23:58
Rozmiar pliku: 6,07 MB
Tagi: Howie Day, Collide
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Howie_Day_-_Collide.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu, który teraz słyszysz to sześć i siedem setnych megabajta. Długość to sześć minut i trzydzieści osiem sekund. To jeden z wielu dzieł stworzonych przez Howie Day, którego nazwa to Collide. W sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tej piosenki. Byliśbyśmy zatem uszczęśliwieni, jeśli byś go dodał. Nikt nie ściągnął utworu muzycznego Howie Day - Collide do dnia dzisiejszego. Nie ma dotychczas ani jednego komentarza dodanego do tego utworu, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Nie bój się zanurzyć się w świat muzyki. Mamy dla Ciebie bezlik darmowych kawałków, wszystko co powinieneś zrobić to skorzystać z naszej niezawodnej wyszukiwarki mp3. Chcesz Collide? Pobierz mp3 w jednej chwili, każdy sobie z tym da radę.

Howie Day to ceniony oraz sławny twórca na scenie muzycznej. Nagrywane przez niego kawałki szybko docierają na szczyty list przebojów. Tak samo dzieje się z Collide. Download tej piosenki najłatwiej wykonać właśnie tu. To jedynie kilka ruchów myszką, dzielących Cię od cieszenia się tą piosenką, bez konieczności wchodzenia na Wrzutę czy inne witryny.

Poprzez nasze bezpłatne mp3 możesz cieszyć się z muzyki dokładnie tam, gdzie pragniesz. Lubisz włączyć piosenki na wieży lub w telefonie? Zatem nie czekaj - pobierz Howie Day - Collide i ciesz się nią gdzie zapragniesz, bez ograniczeń.

Co istotne, nie chcemy żadnych opłat za to, że dajemy Ci mp3 do ściągnięcia. Wszystko jest całkowicie za free, nie zapłacisz za to ani grosza, nie musisz robić nic poza wytypowaniem przeboju i pobraniem go. Pobieranie empetrójek z serwisu Wrzuta to znakomite wyjście dla ludzi, którzy wolą najpierw zapoznać się z konkretnym albumem lub piosenką, a dopiero po tym to nabyć.

Zanim pobierzesz darmowe mp3, masz możliwość posłuchania go, aby nie brać niczego w ciemno i nie robić bałaganu na dysku twardym. Gdy ten kawałek nie przypadnie Ci do gustu, w każdej chwili jesteś w stanie przejść do innego. Jednakże Collide, który wykonuje Howie Day, jest ostatnimi czasy bardzo popularny - Ty też nadążaj za trendami i bez żadnych problemów wykorzystaj nasze niezwykłe narzędzie, jakim jest bez wątpienia Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj