imogen heap - 11 Closing In

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:49
Data dodania: 21.11.2011 22:19:05
Rozmiar pliku: 4,40 MB
Tagi: imogen heap, 11 Closing In, imogen, heap, closing
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

imogen_heap_-_11_Closing_In.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą aktualnie odtwarzasz zajmuje cztery i czterdzieści setnych megabajta. Długość to cztery minuty i czterdzieści dziewięć sekund. Piosenka ta nosi tytuł "11 Closing In", której wykonawcą jest imogen heap. W piatek, 24 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie zamieszczono dotychczas żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Do dziś żadna osoba nie zapisała nigdy pliku audio imogen heap - 11 Closing In. Nie znalazł się jeszcze ani jeden użytkownik, który miałby kaprys skomentować tę piosenkę, jednak Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy mogą cieszyć się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, oni już jakiś czas temu odkryli naszą stronę - zapewniamy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością muzyki, jeżeli spędzisz tutaj więcej czasu.

Stanie się to realne dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy popularną piosenkę - 11 Closing In, którą wykonuje imogen heap, znany z tworzenia kawałków, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety wszystkich cenionych klubów. Ale ad rem. Wystarczy, że na Wrzucie odnajdziesz tę piosenkę, a następnie wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszej stronie - po chwili będziesz miał darmowe mp3.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś w ogóle nie musiał wchodzić na inne portale i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych utworów rozszerza się każdego dnia. Poprzez to zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na komputer pożądany utwór, jak choćby imogen heap - 11 Closing In, a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Przy użyciu tej strony poznasz kilka bardzo łatwych do wykonania chwytów, dzięki którym szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim sprzęcie znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeszkód.

Chciałbyś ściągnąć na telefon 11 Closing In? Ściągnij mp3 właśnie teraz. To całkowicie bezpieczny i bezpłatny sposób na powiększenie własnej bazy utworów oraz poznanie nowych wykonawców. Bardzo prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś muzykę, nim trafi ona do szerokiego grona odbiorców.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są obecnie dostępne dla wszystkich, dlatego pojawił się ogromny wysyp ludzi, którzy zaczynają na poważnie iść w tym kierunku. Być może myślisz o tym, by słuchacze w przyszłości pobierali Twoje przeboje - a na razie ściągaj darmowe mp3 innych muzyków i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj