Garry Shider - Beautiful

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:50
Data dodania: 22.11.2011 20:16:24
Rozmiar pliku: 5,33 MB
Tagi: Garry Shider, Beautiful, garry, shider
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Garry_Shider_-_Beautiful.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie słuchasz to około pięć i trzydzieści trzy setnych megabajta. Natomiast jego długość to pięć minut i pięćdziesiąt sekund. To jeden z dzieł wykonawcy Garry Shider, którego tytuł to Beautiful. Plik audio w formacie mp3, który obecnie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Niestety do tej piosenki nie ma jak na razie żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Żaden użytkownik nie ściągnął pliku mp3 Garry Shider - Beautiful do dziś. Żaden użytkownik do dziś nie miał ochoty skomentować tej piosenki, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Obecnie każdy może odkryć twórczość coraz to nowych wykonawców, przede wszystkim dzięki portalom takim jak nasz, z których wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, jak choćby Garry Shider - Beautiful. Czemu właśnie ten utwór?

Garry Shider bez zahamowań zdobywa kolejne miejsca na listach przebojów, a to poprzez swoje łatwo wpadające w ucho kawałki. Jak większość mało znanych kompozytorów, tak i on na początku swojej przygody z muzyką dawał ludziom mp3 do ściągnięcia. W ten sposób można zjednać sobie rzesze fanów, którzy później mogą zdecydować się na kupno pełnych albumów, o ile będzie podobała im się muzyka, co nie zawsze jest takie pewne. Jednakże tutaj akurat nie ma takich obaw - przykładem może być Beautiful, świetna empetrójka, coraz częściej znajdująca miejsce na głośnych eventach.

Pragniesz mieć ulubione utwory na swoim odtwarzaczu? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która da Ci taką możliwość. Nie natkniesz się tu na żadne pułapki lub ukryte opłaty - wszystko jest jasne i całkowicie darmowe. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszej witrynie jest wolna od wszelkiej maści wirusów, które można napotkać na analogicznych witrynach. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw strony - tu znajduje się wyłącznie bezpieczna muzyka.

Dysponujemy czymś znacznie potężniejszym, niż tylko wyszukiwarką. Jest to świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z serwisu Wrzuta. Wykonanie mp3 download aż do tej pory nie było tak bezproblemowe, a na dodatek szybkie i darmowe. Zapomnij o ciągłym czekaniu, aż załaduje się piosenka; z naszą pomocą to już przeszłość.

Beautiful, w wykonaniu Garry Shider, to doskonała melodia na każdy dzień i dla każdego człowieka, bez względu na wiek czy gusta muzyczne. Nie czekaj, aż przeminie trend na słuchanie Garry Shider - Beautiful i ściągnij darmowe mp3 z naszej witryny. Gwarantujemy, że nie będziesz tym zawiedziony - taki wykonawca tworzy przebój za przebojem, tak samo jest, jeśli chodzi o tę piosenkę.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj