Sunn O))) - CandleGoat

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 08:04
Data dodania: 23.11.2011 23:49:02
Rozmiar pliku: 15,5 MB
Tagi: Sunn O))), CandleGoat, sunn, black, one, drone, metal, doom, noise, stephen, omalley
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Sunn_O)))_-_CandleGoat.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie odtwarzasz zajmuje piętnaście i pięć setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na osiem minut i cztery sekundy. Uruchomiłeś utwór w formacie mp3 o tytule "CandleGoat", którego wykonawcą jest Sunn O))). W sobotę, 18 listopada 2017 roku utwór został wprowadzony do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie ma dotychczas żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Nikt nie ściągnął pliku audio Sunn O))) - CandleGoat do dzisiaj. Żaden użytkownik dotychczas nie zechciał dodać komentarza do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, której słuchali na urządzeniach przenośnych, które mogli wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, oni już dawno trafili na naszą stronę - zapewniamy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością słuchania, jeżeli zostaniesz tu na dłużej.

W jaki sposób? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy znaną piosenkę - CandleGoat, której autorem jest Sunn O))), ceniony za tworzenie kawałków, które bez problemów wskakują na szczyty list przebojów w radiach. Jednak do rzeczy. Wszystko co musisz zrobić, to wyszukać na Wrzucie piosenkę, po czym wrzucić ją do naszej znakomitej wyszukiwarki.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś w ogóle nie miał potrzeby wchodzić na inne portale i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Bez przerwy rozszerzamy zbiór dostępnych kawałków. Poprzez to musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk pożądany utwór, na przykład Sunn O))) - CandleGoat, a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Za pomocą tej strony przetestujesz kilka bardzo łatwych do realizacji chwytów, przez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim komputerze znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Wolisz wrzucić na telefon CandleGoat? Pobierz mp3 i nie trać czasu. To bezpłatnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na poszerzenie własnej biblioteki utworów oraz poznanie nowych gwiazd. Bardzo prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś muzykę, zanim trafi ona do szerszego grona odbiorców.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są obecnie dostępne dla wszystkich, dlatego nastąpił niezwykły wysyp ludzi, którzy pragną profesjonalnie iść w tym kierunku. Nikt nie powiedział, że kiedyś ludzie nie będą pobierać z naszego portalu Twoich piosenek. Do tej pory Ty pobieraj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj